Tokat Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Pergola sistemi güneşe, yağmura ve rüzgara karşı koruma sağlar, geri çekilebilir ve uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilir ancak özellikle UV ışınlarına, kötü hava koşullarına, sıcaklık değişimlerine, sıcağa ve dona karşı dayanıklı teknik özelliklere sahiptir.

Neyse ki, gölge ve stil sağlayan bir pergola kurmak kolaydır. Kendi pergolamı yaratmak için ücretsiz bir plan ve mevcut veranda ve kese örtüleri için eğlenceli bir dekoratif fikir buldum. Başlamadan önce, projeniz için izne ihtiyacınız olup olmadığını kontrol edin ve zorlu bir yapı için bir uzman işe almayı düşünün.

Yağmur suyu, yağmur yağdığında oluğa akan ve ardından tabanın altındaki bir açıklıktan çıkan çıkarılabilir bir çatı pergola sistemi ile en iyi şekilde yönetilir.

Polivinil klorür kanvas ile çıkarılabilir çatıya sahip çıkarılabilir çatı pergola sisteminin zarafeti, heyecan verici bir gece atmosferi yaratan LED aydınlatma sistemi ile tamamlanıyor.

Boyalı alüminyum oluklara sahip bir yapı kullanan güçlü, rafine çizgilere sahip bir toz son kat ile alüminyumdan çıkarılabilir bir çatı pergola sistemi. Duvara monteli, tavana monteli veya kendi kendini destekleyen (pavyon modeli) olabilir. Yapı, ayağa entegre drenajlı bir elmas çerçeve, bir PVC koltuk örtüsü ve bir ön oluğa sahiptir. Uygun drenaj için, projeksiyona bağlı olarak minimum %8 ila %19 eğimle kurulmalıdır.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed