Sinop Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Elitplus firmasının ana faaliyet alanlarından biri, modern teknolojiler ve dayanıklı malzemeler kullanılarak yapılan pergola ve tente üretimi ve montajıdır . Pergolalar küçük alanlar için mükemmeldir. Örneğin, bir konakta yaşıyorsanız, pergolanın bir tarafı evin duvarına sabitlenebilir, böylece istediğiniz zaman açıp güneşten ve yağmurdan korunmak için harika bir teras kanopi elde edersiniz veya mengene tersi, katlayın ve güneş ışınlarının ve sıcaklığının tadını çıkarın. 

Pergola bir ZIP sistemi ile donatılabilir, stor perdelerin çalışma prensibine dayanmaktadır. Bu sistem hem manuel hem de otomatik olabilir, alanı bölmeye ve sizi komşuların meraklı gözlerinden, olumsuz hava koşullarından ve böceklerden korumaya yardımcı olur. Pergola ayrıca bir kızılötesi ısıtıcı, aydınlatma ve titreşim sensörleri ile donatılabilir. Güvenilir, sağlam, su geçirmez ve yüksek sıcaklığa dayanıklı yapılar sunuyoruz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü