Adıyaman Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Pergolalar yazlık kafeler, restoranlar, barbekü alanları düzenlenmesinde, yazlıkların açık teraslarında ve kır evlerinin verandalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.Dayanıklı, güvenilir ve fonksiyonel bir yapı arıyorsanız, Alumhouse uzmanları bunu sizin için yapmaktan mutluluk duyacaktır.

Çizilmelere ve olumsuz hava koşullarına dayanıklı yüksek kaliteli alüminyum pergolalar üretiyoruz. Kişisel tercihlerinize, kullanılabilir alana ve kullanım amacına bağlı olarak, deneyimli uzmanlarımız çeşitli tasarım seçenekleri (tür, boyut ve diğer parametrelere göre) sunabilir.

Firmamız tarafından sunulan tüm alüminyum pergolalar, olumsuz hava koşullarına karşı güvenilir koruma sağlar ve çeşitli varyasyonlarda yapılabilir.

Alüminyum cam genellikle estetik nedenlerle seçilir. Alüminyum profiller, plastik pencerelere göre görsel olarak daha hafif görünür, göze daha fazla yer açar. Eh, müşteri estetik motiflerle hareket ettiğinden, iç ve dış hayallerini tam olarak gerçekleştirmesi çok önemlidir. Ve bu durumda renk seçimi önemli bir rol oynar.

Alüminyum çerçeveli pencereler veya cumbalı pencereler sipariş etmeye karar verirseniz, bir çardak veya sundurma için camlar – elbette tüm bu gölgeler de hizmetinizdedir!

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed