Ankara Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Pergola yapısı, ayrı, birbirine kaynaklanmış parçalardan oluşan sağlam bir levhadır. Pergolaların üzerindeki pürüzsüz yüzey, suyun serbestçe akmasını sağlar. Sağanak ne kadar şiddetli olursa olsun, dahili drenajlı bir oluk suyu yönlendirecektir. Lamellerin kesiti buna yardımcı olur – herhangi bir sızıntı seçeneği hariç tutulur. Özel kauçuk conta sayesinde pergolalar, ray profili ile çatı arasına su girmesini engeller.

Pergolalar binaya eklenebilir veya ayrı olarak monte edilebilir. Ayrı ayrı kurmaya karar verirseniz, balkonlar, havuzlu evler, teraslar, oteller ve restoranlar için mükemmel bir çözüm olacaktır.

Kapalı çıtalar, herhangi bir yağıştan – güneş ışığı, yağmur ve rüzgar – tam korumayı garanti eder. 117 km/sa hıza kadar rüzgarlara karşı dayanıklıdır.

Bu mobil tentenin taşınması kolaydır ve örneğin gün boyunca güneşlenir veya geceleri yıldızlı gökyüzüne hayran kalırsınız. Pergolalar çeşitli konfigürasyonlarda ve herhangi bir renkte olabilir. Tüm sistem hafiftir, bu nedenle büyük pergolalar monte edilebilir.

Pergola, restoran, kafe, otel, havuz alanları, özel evler ve açık alanların teraslarını yağmur, güneş ve rüzgardan güvenilir bir şekilde koruyacaktır. Tasarım, enine çubuklarla birbirine bağlanan birkaç tekrar eden bölümden oluşur. Pergola sistemleri, açık hava rekreasyon alanlarında misafirlerin konforunu sağlar. Ayrı bir nesne veya ana binanın bir uzantısı olabilirler.

Başlangıçta, İtalyanlar bir pergola olarak avluyu güneş ışınlarından kaplayan küçük bir dokuma bitki örtüsü olarak adlandırdılar. Pergola’nın asıl amacı, İtalyan kıyıları için geçerli olan aktif güneşten korunmaydı. Günümüzde pergola işlevsel, pratik ve dayanıklı bir güneşten korunma sistemidir. Güneşten, rüzgardan, yağıştan, açık alan imarından korunmak için ve peyzaj tasarım projesinin bir parçası olarak kullanılır.

Bir pergolanın özellikleri ve faydaları
Bir pergola ile ilgileniyorsanız, Elitplus’den uygun bir fiyata uygun bir seçenek satın alabilirsiniz . Her türlü açık alan için kanıtlanmış çözümler sunuyoruz. Çok çeşitli konfigürasyonlar, renkler ve boyutlar – hayal gücünüzün çizdiği herhangi bir projeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Kataloğumuzda sunulan tüm modeller aşağıdaki avantajları sağlar:

dayanıklılık (modern bir pergola, korozyon önleyici kaplamaya sahip dayanıklı ve güvenilir bir alüminyum çerçeveye sahiptir, bu, her türlü iklim koşulunda uzun hizmet ömrünün garantisidir);
optimum gölgeleme sayesinde en parlak güneşli günde gözler için görsel konfor;
kapalı lameller nedeniyle yağışa karşı güvenilir koruma;
herhangi bir yağış yoğunluğunda doğru su akışı, bir oluk ve dahili drenaj sağlar;
pergola yapısı güneş altında ısınmaz, ateşe dayanıklıdır ve şeklini uzun süre korur;
rüzgar yüklerine karşı direnç – dayanıklı çerçeveler ve lameller, Beaufort ölçeğinde 8 puana kadar rüzgar esintilerine dayanır;
sitenin sabah, akşam ve bulutlu günlerde mükemmel şekilde aydınlatılması (gerekirse, evin veya restoranın yanındaki çardak, akşamları harika görünen ek LED aydınlatma ile donatılabilir);
havuz başında güneşlenmeye veya yıldızların altında romantik bir akşam geçirmeye karar verirseniz güneş koruma sistemi kolayca hareket ettirilebilir;
hem özel hem de ticari tesislerde her türlü rekreasyon alanını tamamlayacak görsel hafiflik ve şık tasarım.
Pergolalar için çerçeveler ve tenteler, üstün performans özelliklerine sahip modern malzemelerden yapılmıştır. Her türlü darbeye dayanıklıdır, ek bakım gerektirmez ve onlarca yıl size hizmet eder.

Elitplus’den pergolalar – herhangi bir nesne için bireysel bir çözüm

Modern bir pergola düzenlenmesi otel, restoran, kafe ve diğer kuruluşlarda kullanım alanını artıracak ve özel evlerde maksimum konfor ile açık hava eğlencesinin keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır.

Elitplus, en iyi patentli malzemeleri, çeşitli çadır açma mekanizmalarını ve ek seçenekleri kullanarak her türlü karmaşıklıktaki bir projeyi uygular. Müşterilerimiz aşağıdaki avantajlara güvenebilir:

güneşten korunma pazarındaki en iyi pergola fiyatı;
tasarımcının malzeme ve mekanizma örnekleri ile nesneye ayrılması, benzersiz bir projenin danışmanlığı ve oluşturulması;
tenteler için geniş bir tuval yelpazesi – sitenin özelliklerini vurgulayacak ve ana binanın tarzına uyumlu bir şekilde uyacak bir seçeneği kolayca seçebilirsiniz;
ücretsiz ölçüm ve hızlı kurulum;
kullanılan tüm mekanizmalar ve malzemeler için fabrika garantisi.
Pergola montajı için standart ve standart olmayan seçenekler uyguluyoruz, tüm isteklerinizi karşılamak için en uygun sistem konfigürasyonunu tasarlayacağız. Bir ölçücünün ayrılması için bir istek bırakın ve yakında sitede şık ve modern bir pergola görünecektir. Alanı rahatlamak için dönüştürün, mümkün olduğunca rahat ve kullanışlı hale getirin.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed