Bartın Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Mekanlarınızın, Yazlık veya kır evinin yanındaki sitede genellikle gölgelendirme gerekir. Geniş bir alanı direkt güneş ışığından ve yağıştan korumak için seçilen alana pergola yerleştirilebilir. Bu, bir çerçeve (genellikle alüminyum) ve lamel veya tente şeklinde yapılmış bir çatıdan oluşan özel bir yapıdır.

Pergola Çatı Çeşitleri

İki tip çatı ile konforlu, ekolojik ve güzel tenteler ve pergolalar yaratıyoruz:

Lamel çatı, istenen açıda senkronize olarak dönen ayrı elemanlardan oluşur. Bu, gerekirse gölgeleme seviyesini değiştirmenize izin verir, çünkü çatıdan geçen ışık miktarı, plakalar arasındaki boşlukların genişliğine bağlıdır.
Tente çatısı sağlamdır ve yardımı ile gölgeleme seviyesini kontrol etmek daha zordur. Ancak aynı zamanda tente çok daha güçlü ve daha güvenilirdir, bakımı kolaydır ve çevrenin zararlı etkilerine karşı daha az hassastır.
Seçim, müşterinin ihtiyaçlarına bağlıdır: ışık miktarını düzenlemek temelde önemliyse, lameller yapacaktır. Güvenilirlik bir öncelik olduğunda, bir tenteye dikkat etmek daha iyidir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed