Bir çatı çadırıyla kamp yapmak size en üst düzeyde özgürlük hissi verir çünkü çok kolay bir şekilde her yere gidebilir ve orada kalabilirsiniz. Arabada çadır kurmanın sadece arazi araçlarına sahip maceracılar için olduğunu düşünenler yanılıyor. Çoğu araba tavan üstü çadırı, portbagajı olan hemen hemen her araca monte edilmek üzere tasarlanmıştır. Arabanızda bir çatı çadırına sahip olmanın büyük bir avantajı, bir karavanda olduğu gibi hız sınırlarına bağlı kalmamanızdır. Kamp malzemelerinizin geri kalanı için bagajda sakladığınız ekstra alan da güzel. Bir araba çadırı satın almak ister misiniz? O zaman Elitplus’te doğru adrestesiniz.

Arabam çatı çadırı için uygun mu?
Temel olarak, hemen hemen tüm arabalara bir çatı çadırı monte edilebilir. Tek ihtiyacınız olan bir araba ve birkaç sağlam portbagaj . Ayrıca araç tavan tentesi, aracın dinamik tavan yükünden daha ağır olmamalıdır. Maksimum tavan yükünün ne olduğunu ve aracınızın portbagajlara uygun olup olmadığını öğrenmek için güvenilir araç satıcınıza başvurmanızı öneririz.

Bir araba çatı çadırı monte edin
Bir çatı çadırı kurmak bir esinti. Bununla birlikte, bunu tek başına değil, en azından çiftler halinde yapmanız önerilir. Araba tavan tentesini monte etmek için, her iki rafın her iki ayağı arasındaki portbagajların uzunluğu en az 80 santimetre olmalıdır. Araba tavan üstü çadırının doğru ağırlık dağılımı için iki destek arasındaki mesafe 70 ila 90 santimetre arasında olmalıdır. Çatı tenteleri sadece dört adet braket ile sabitlendiği için çok kısa sürede montajını ve demontajını gerçekleştirebilirsiniz.

Bir çatı çadırı satın alın
Elitplus’te sadece arabalar için bir çatı çadırı satın alamazsınız. Elbette çok çeşitli araba çadırları hakkında da bizden tavsiye alabilirsiniz. Showroomumuzda çeşitli çatı çadırları kurulmuştur. Sizi meraklandırdık mı? Çoğu araba çatı çadırı stoklarımızda mevcuttur, böylece onları hemen yanınıza alabilirsiniz. Ayrıca çok çeşitli diğer çadır ve kamp malzemelerimiz var .

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

1 Yorum. Yeni Yorum

  • Telefonda çok cana yakın, yetkin ve yardımsever insanlar. Beklenmedik şekilde hızlı teslimat. Çatı çadırımız konusunda hevesli ve onunla harika bir tatil geçirdik. Şiddetli yağmur ve rüzgarda bile güvenli ve kuru hissettim.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed