Antalya Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

pergola , göz alıcı zarafet ve yeni nesil gölgeleme teknolojisinin olağanüstü bir kombinasyonunu ön plana çıkaran biyo-iklimsel bir gölgelendirme sistemidir.

Yüksek kaliteli alüminyum pergola, bu iki dünyayı birleştiren yenilikçi bir konsepte sahiptir ve kendi türündeki pergolalarda daha önce görülmemiş bir şekilde dış mekan yaşam alanının estetiğini geliştiren “dönme hareketi işlevine” dayanmaktadır. Döndürülmüş gölgeleme sistemi: yenilikçi bir kullanıcı deneyimi her hava koşulunda iklimi kontrol etme yeteneği ile ilgilidir.

Sırrı, istenilen açıda döndürülebilen ve yatırılabilen alüminyum panjurlar sayesinde sistemin bulunduğu alanı havalandırmanıza izin vermesidir.

Bu aslında nasıl oluyor? Alüminyum panjurlar menteşe üzerinde dikey konuma hareket ederek iç yüzeyin bol temiz hava ile havalandırılmasını sağlar. Alüminyum panjurlar istenilen açıda ayarlanabilir ve güneş ışığı seviyesini ve hava akışını kolayca ayarlayarak sıcaklığı doğal olarak düzenler. Tüm bunlar, değişen hava koşullarına karşı koruma sağlarken.

Evinde veya işyerinde döner sistem kurulu olan müşteriler, yaşam kalitelerinde önemli bir gelişme olduğunu bildirmektedir.

minimalist lüks
Ancak gelişmiş işlevsellik büyük resmin yalnızca bir parçasıdır: Elitplus’nın etkileyici yapısı ve benzersiz tasarımı sayesinde, onu sınırsız lüks kombinasyonlar oluşturmak ve herhangi bir yapıya yeni ve taze bir görünüm kazandırmak için kullanabilirsiniz.

Elitplus’nın minimalist çizgileri ve bitişleri sadece etkiyi yoğunlaştıracaktır.

Bu şekilde Elitplus, kurulduğu her alanı yeniler, hatta yaşam ve eğlence alanlarının farklı bir estetik tanımını yeniden tanımlar ve yaratır.

Pergola, sahneyi tamamlamak için yüksek kaliteli ve enerji açısından verimli bir atmosfer aydınlatması sunar. LED aydınlatma, kullanıcı deneyimini geliştiren, kullanıcı dostu bir uzaktan kumanda ile kontrol edilir. Aydınlatmanın doğası ruh haline göre değiştirilebilir – akşamları açık havada samimi bir konaklamadan canlı bir sosyal konukseverliğe kadar.

Sayısız tasarım seçeneği
Yenilikçi gölgeleme sistemi, geniş alanlar için tek tip çatı sağlamak için birden fazla sistem bir arada kurulabildiğinde, tek bir ünitede maksimum 4 metre genişliğe ve 6 metre derinliğe sahip bir yerleşim düzenine sahiptir. Ayrıca, esnek kurulum çözümleri kullanılarak farklı tipte alanlar ve eğlence ve konaklama alanları kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Aslında Elitplus, her türlü mimari tasarıma mükemmel uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve onu karakterize eden süper geçici görünüm sayesinde balkon, bahçe, otel ve restoranlarda yaşam alanını genişletmek için sonsuz olanaklar sunar.

Teknik özellikler

Dış alüminyum çerçeve, kanatlar ve oluklar – temiz kenarlar.
Elektrostatik toz boyalı çerçeve.
Yüksek kaliteli alüminyum profiller (6063-T6 alüminyum alaşımı).
Temiz bir yüzey sunan gizli vidalar.
Yüksek dereceli paslanmaz çelik konektörler.
Bir mekanizmayı ve aydınlatmayı çalıştırmak için kablosuz uzaktan kumanda.
Maksimum su akış verimliliği için 15 mm’lik görünmez eğim.
90 ° açıyla ayarlanabilir kanatlar.
Aydınlatma yoğunluğunu kontrol etmek için bir dimmer seçeneği.
Cam tamamen kapatıldığında su geçirmez kapak.
Su yalıtımı ve sıcaklık değişimlerine karşı direnç için yapı boyunca sızdırmazlık.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed