Açık hava terasını tüm yıl boyunca kullanılabilecek muhteşem bir köşeye dönüştüren hafif şeffaf yapılar. Alüminyum ve camdan oluşan kış bahçeleri her eve benzersiz bir konfor sağlar. 0 kotunda veya bir konut kooperatifinin en üst katında açık bir terası koruyan eve eklenebilirler. Kış bahçesi eve kullanım alanı katar ve değerini arttırır. Kullanıcı konforu da artırılmıştır. Camlar terasları toz, yağmur ve kardan korur.

Odaya teras bağlamak mümkündür, profiller yüksek ısı yalıtımına sahiptir. Yaşam alanı ile kış bahçesi arasında bir bölme de bırakılabilir – bu klasik seçenektir. Ardından cam tampon görevi görür ve içerideki odalar önemli ölçüde daha sıcak ve sessiz hale gelir. Brothers Gradevi, 14 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren bir şirkettir. bu tip çatı camlarıyla ilgilenir ve Sofya’da tartışmasız pazar lideridir. Kış bahçelerinin tasarımı ve kurulumunda geniş deneyime sahibiz. En standart dışı projeleri bile cesaretle kabul ediyoruz.

Tüm kış bahçeleri için drenaj ve binanın oluklarına bağlantı veya suyu kanalizasyona tahliye ediyoruz. Cam çatılar, arabalara veya yoldan geçenlere zarar verme riskini önlemek için büyük rüzgar yığınlarının bir anda düşmesini önlemek için kar koruma elemanlarına sahiptir. Yaz aylarında aşırı ısınmayı önlemek için güneş koruması da sunuyoruz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed