Açık hava terasını tüm yıl boyunca kullanılabilecek muhteşem bir köşeye dönüştüren hafif şeffaf yapılar. Alüminyum ve camdan oluşan kış bahçeleri her eve benzersiz bir konfor sağlar. 0 kotunda veya bir konut kooperatifinin en üst katında açık bir terası koruyan eve eklenebilirler. Kış bahçesi eve kullanım alanı katar ve değerini arttırır. Kullanıcı konforu da artırılmıştır. Camlar terasları toz, yağmur ve kardan korur.

Odaya teras bağlamak mümkündür, profiller yüksek ısı yalıtımına sahiptir. Yaşam alanı ile kış bahçesi arasında bir bölme de bırakılabilir – bu klasik seçenektir. Ardından cam tampon görevi görür ve içerideki odalar önemli ölçüde daha sıcak ve sessiz hale gelir. Brothers Gradevi, 14 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren bir şirkettir. bu tip çatı camlarıyla ilgilenir ve Sofya’da tartışmasız pazar lideridir. Kış bahçelerinin tasarımı ve kurulumunda geniş deneyime sahibiz. En standart dışı projeleri bile cesaretle kabul ediyoruz.

Tüm kış bahçeleri için drenaj ve binanın oluklarına bağlantı veya suyu kanalizasyona tahliye ediyoruz. Cam çatılar, arabalara veya yoldan geçenlere zarar verme riskini önlemek için büyük rüzgar yığınlarının bir anda düşmesini önlemek için kar koruma elemanlarına sahiptir. Yaz aylarında aşırı ısınmayı önlemek için güneş koruması da sunuyoruz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü