Zonguldak Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Zonguldak Hayvan Çadırı

Hayvanların sağlıklı ve verimli olabilmesi için barınaklarının çok iyi olması gerekir. Dört mevsim boyunca hayvan barınaklarının sıcaktan, soğuktan, yağmurdan, rüzgârdan hayvanları koruması, alerji, bakteri, mantar oluşumuna sebebiyet vermemesi gerekir. Geleneksel betonarme hayvan barınakları yerine son yıllarda çok daha fazla rağbet göre hayvan çadırları bütün bu beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Kullanışlı ve Kaliteli Zonguldak Hayvan Çadırı

Zonguldak hayvan çadırı çeşitlerimizi müşterilerimizin kullanım amacına göre, içinde bulundurulacak hayvan türüne ve sayısına göre, müşterilerimizin istediği ebatlarda imalat yapıyoruz. Uyguladığımız yalıtım sayesinde dört mevsim güvenle kullanmanızı ve uzun yıllar kullanmaya devam edebilmenizi sağlıyoruz. Uygun maliyetler yanında kısa sürede tamamladığımız işlemlerle zaman kaybetmeden yeni çadırlarınıza sahip olmanızı sağlıyoruz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed