Fermuarlı perde sistemi olarak adlandırılan zip perde işlevsel kullanımı sayesinde yoğun şekilde tercih edilmektedir. Rahat kullanımı ve özellikleriyle klasik tipteki perde kullanımının neredeyse önüne geçmektedir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen zip perde sistemleri kullanıldığı mekana daha estetik ve kaliteli hava katmaktadır. Kolaylık sunması ve beklentileri karşılaması sayesinde kafe, restoran gibi işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Zorlu ortam koşullarında gösterdiği kullanım özellikleri ve dayanıklı oluşuyla ön plana çıkan zip perdeler, son yıllarda oldukça fazla tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Dış ve iç mekanlardaki fonksiyonel kullanımı sayesinde pek çok noktada müşterilerin tercihi olmaya devam etmektedir. 

Zip Perde Nedir? 

Çok fazla ışık alan mekanlarda daha loş ortamlar oluşturmak için kullanılan sistem, zip perde olarak adlandırılır. Güneş ışığını emici malzemelerle imal edilmesi sayesinde pek çok alanda kullanım imkanı bulunmaktadır. Çok amaçlı oluşu ve daha az yer kaplayan özellikleriyle tercih edilen zip perdeler, özellikle son yıllarda geniş kullanım alanı bulmaktadır. Kullanılan özel kumaşlar sayesinde oldukça kullanışlı yapıya sahip olan zip perde sistemi ile hem estetik hem de fonksiyonel kullanıma erişmek mümkün olmaktadır. 

Günümüzün modasına uygun olarak dizayn edilen zip perdeler, yüksek hızda esen rüzgarlara karşı bile üst düzey dayanıklılık sergilemektedir. Üstün teknolojik özelliklerden yararlanılarak gerçekleştirilen perde tasarımları sayesinde mekanın ihtiyaçları karşılanabilmektedir. Kendisine özgü mekanik parçalara sahip olan zip perdeler, ideal ışık deneyimi sunarak tüm beklentilerinize cevap vermektedir. Saydam veya opak gibi alternatiflerle müşterilerin beğenesine sunulan modellerle mekanlara şıklık katabilirsiniz. 

Zip Perde Nasıl Çalışır? 

Motorlu sistemle çalışan perde tasarımı olarak bilinen zip perde, duvar kumanda aparatı veya kumanda yardımıyla çalışmaktadır. Açılıp kapanabilir şekilde dizayn edilen zip perde sistemleri ayarlanabilir özellikleriyle tercih edilmektedir. Çevresel şartlara uyumlu olarak tasarlanması ve dayanıklı yapıya sahip olmasıyla çeşitli mekanlarda kullanım alanı bulmaktadır. Kullanımının kolay olması ve otomatik sistemle çalışmaları sayesinde hemen hemen her mekanda ihtiyacı karşılamaktadır. Yüzeyinde bulunan gözenekler sayesinde kullanıldığı ortamın hava almasına katkı sağlamaktadır.  Kaliteli görünümünün yanı sıra olumsuz etkilere dönük fonksiyonelliğiyle ön plana çıkan zip perdeler sayesinde mekan estetiğinin gelişmesi sağlanabilmektedir. 

Zip Perde Nerede Kullanılır? 

Zip perde kullanım alanlarının başında çok güneş alan yerler gelmektedir. Kafe ve restoranlardan evlere kadar pek çok mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Normal perdelerin aksine dört mevsim rahatlıkla kullanım alanı bulan zip perdelerle kaliteli ortamların oluşturulması mümkündür. Zip perdenini kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir: 

 • Yarı açık alanlar, 
 • Verandalar
 • Pergolalar
 • Oteller
 • Kafeler
 • Restoranlar
 • Ev

Zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan zip perdeler, firmamız güvencesiyle son teknoloji ve kalitede üretilmektedir. Açık alanların kapanması bakımından ideal özelliklere sahip zip perdelerle estetik görünümler elde etmek mümkündür. Zip perde modelleri, kumaş kullanımı ve çalışması bakımından fonksiyonel olmasının yanında dekoratif bakımdan ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Zip perdenin kullanım alanı neresi olursa olsun güvenceli ve kaliteli seçeneklerden firmamız sayesinde yararlanmanız mümkün olacaktır. Kaliteden ödün vermeyen ürün yelpazemizle kullanacağınız mekana en uygun seçimi gerçekleştirebilirsiniz. 

Zip Perde Özellikleri 

Zip perdelerin sahip olduğu fonksiyonel özellikler tercih edilme oranlarında ciddi artışların yaşanmasına neden olmuştur. Şık ve kaliteli duruşuyla ticari işletmelere tercih edilirken iş yeri veya ev ortamında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Dayanıklı ve ömür boyu kullanıma uygun olan zip perdeler sayesinde uzun yıllar boyunca kullanım avantajlarından yararlanmanız mümkündür. Zip perde özellikleri şu şekilde sıralanabilir: 

 • Çok güneş alan mekanlarda gölgelik görevi görerek sıcaklığın aşırı seviyeye çıkmasını engeller. 
 • Dört mevsim kullanılabilen özellikleriyle kolay yıpranmayan niteliklere sahiptir. 
 • Özel kumaşlar ve renk alternatifleriyle kullanıma sunulur. 
 • Evlerde daha sıcak bir görünüme kavuşmayı sağlarken işletmelerde daha kaliteli bir atmosfer yakalamaya olanak tanır. 
 • Şeffaf özellikteki kullanımıyla dışarıyla ilişkinin kesilmemesini sağlar.
 • Otomatik ve motorlu sisteme sahip olmasıyla pratik kullanıma sahiptir. 
 • Sineklik olarak etkili çözümlerle buluşturur.
 • Yağmur geçirmeyen kumaş özellikleriyle sağlam kullanım sunar.

Günümüzde şıklığın sembolü olarak nitelendirilen zip perdelerle modern görünüm yakalanmaktadır. Dekoratif tasarım anlayışıyla ön plana çıkan zip perde sistemleri kullanım kolaylığı sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Evler de dahil olmak üzere dilenen her mekanda zip perdelerden yararlanabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ve kaliteli tasarımlardan yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Zip Perde Kumaş Avantajları 

Zip perde kumaşı kalitesi ve kullanım özellikleriyle diğer perde modellerinden ayrılmaktadır. Dayanıklı oluşu ve fonksiyonel kullanımı sayesinde mekanların kaliteli bir duruş elde etmesine yardımcı olmaktadır. Zip perde kumaşının sağladığı avantajlar şu şekildedir: 

 • Yırtılma ve aşınmalara karşı dayanıklıdır. 
 • İç mekanların aşırı ısınmasının önüne geçer. 
 • Kolay kurulumu ve inceliği sayesinde bakımı kolaydır. 
 • Restoran ve kafe gibi ortamlarda rahatlıkla kullanılır. 
 • Kumaşın sahip olduğu form kurulum esnasında bozulma yapmaz. 
 • Düz yüzeyiyle estetik bir görünüme sahiptir. 
 • Su geçirmeyen özel sistemi bulunur. 

Firmamız tarafından sunulan zip perde modelleri kaliteli ve nitelikli kumaşlardan üretilmesiyle oldukça fonksiyonel kullanıma sahip olmaktadır. Rüzgar ve yağmur suyuna karşı üst düzey dayanıklılık sunan zip perdeler, özellikle açık mekanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Restoran ve kafelerin yanı sıra teras veya balkon gibi ortamlarda da kullanılabilen zip perde çeşitleri firmamız güvencesiyle kullanımınıza sunulmaktadır. 

Zip Perde Modelleri 

Zip perde model seçenekleri kullanıma sunulurken teknolojinin getirmiş olduğu tüm yeniliklerden yararlanılmaktadır. Motorlu sistemin hakim olduğu zip perde modelleri sayesinde üst düzey kullanım avantajı bulunmaktadır. Konfor ve şıklığı bir arada sunan modeller sayesinde oldukça estetik görünüm elde etmek mümkün hale gelmektedir. Yapım aşamasında kullanılan malzeme dokusu ve kumaş özellikleriyle tercih edilen zip perde uygulamaları, son dönemlerin trendleri arasında yer almaktadır. 

İşletmelerin yanı sıra evlerin balkonlarında zip perde kullanımından yararlanılmaktadır. Cam balkon tasarımlarına göre daha fonksiyonel ve maliyeti düşük olan zip perdelerle beklentileri karşılayacak sonuçlar almak mümkündür. İç mekan kullanımlarında herhangi bir yer kaybı yaşamamanızı sağlayan zip perdelerle estetiği korumak oldukça kolaydır. Zip perde imalatçıları arasında önde gelen firmalardan oluşumuz sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun tasarımları sizlerle bir araya getirmekteyiz. 

Zip Perde Fiyatları 

Bütçe dostu seçenekleri tam güvenceli şekilde sunan firmamız, müşteri odaklı yaklaşımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Seçilen model ve kullanılan malzemelere göre zip perde fiyatları değişebilmektedir. Birinci sınıf kalite garantisi sunan firmamız, bütçelere uygun en ideal alternatifleri müşterileriyle buluşturmaktadır. Kullanıldığı mekana ferahlık ve farklı bir hava katacak olan zip perde modelleriyle her mekanı özelleştirebilmeniz mümkün hale gelmektedir. Son teknolojinin getirilerinden yararlanarak sunmuş olduğumuz ürün alternatiflerine en uygun fiyat aralıklarıyla erişebilirsiniz. 

Dayanıklı ve şık zip perde tasarımlarını ekonomik seçeneklerle müşterilerine sunan anlayışımız sayesinde her ihtiyacınıza en uygun çözümleri firmamız bünyesinde yer almaktadır. Nitelikli ekibimiz tarafından beğeninize sunulan zip perde alternatifleri arasından dilediğiniz seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Bahçe, restoran, kafe ve ev ortamında beklentilerinizi karşılayacak en uygun otomatik zip perde alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Profesyonel üretim süreçlerinden geçirilerek en kaliteli şekilde kullanımıza sunulan zip perdelerle ferah ve iç açıcı mekanlar oluşturabilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Zip Perde Tanıtım Videosu

Zip Perde Referanslarımız

Zip Perde Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…

Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Menü