Yozgat Zip Perde, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Elit Plus Dış mekan güneş koruması için en uygun fiyatlı cihaz türlerinden biri ZIP refleks sistemidir. Bu ürünlerin her ikisi de kumaş panjur gibi görünüyor, ancak benzerlikleri burada bitiyor. ZIP sistemlerinin üretiminde, dokularla pek ilgisi olmayan, özellikle dış mekan kullanımı için tasarlanmış özel malzemeler ağ olarak kullanılmaktadır. Bu tür malzemeler, ana ışık geçirgenlik derecesinin yanı sıra güneş enerjisinin birikim ve yansıma derecesi olan farklı özelliklere sahiptir. Bu tür sistemler, hem manuel modda (bir dişli kutusu ve bir kontrol düğmesi kullanılarak) hem de boru şeklindeki bir elektrik motoru ve bir uzaktan kumanda kullanılarak otomatik modda kontrol edilebilir.

Çoğu zaman, ev sahipleri dikey güneşliklerin varlığından haberdar olmadan çardakları için perde satın almak isterler. Ancak bu tür ürünlerle tanıştıktan sonra, alıcı konfor seviyesini ve hatta ekonomik faydaları hemen anlar. Halihazırda, oldukça fazla sayıda müşteri Elit Plus’den refleksol satın almaya karar vermiş ve bundan asla pişmanlık duymamıştır.

Elit Plus VE ZIP SİSTEMLERİNİN BAŞLICA AVANTAJLARI

ZIP sistemlerinin en önemli avantajı açık havada konumlanmalarıdır. Dışarıda oldukları için güneş enerjisinin çoğunu keserek korunan hacmin içine girmesini engellerler. Elit Plus açık bir sistem olmasına rağmen, önde gelen Avrupalı ​​üreticilerin (Avusturya, Hollanda, Fransa, İtalya, Almanya) bileşenleri sayesinde, özelliklerini bozmadan uzun süre dayanabilir. Çok çeşitli kumaşlar ve bunların çeşitli ışık iletim özellikleri, belirli bir görev için mükemmel seçeneği seçmenize olanak tanır. Bu nedenle, refleksol satın almak, klimada enerji tasarrufu yapmak için mükemmel bir seçimdir. Restoran ve kafelerin düzenlenmesi için genellikle şeffaf reflektörler talep edilmektedir. Bu tür sistemler, cam taklidi görevi gören özel bir PVC film kullanılarak yapılır,

ZIP sistemi, tasarımı nedeniyle şiddetli rüzgarlar da dahil olmak üzere oldukça güçlü rüzgar yüklerine dayanabilen bir kaset güneş refleksolüdür. Böyle bir sistem, çardak için perde almaya karar verenler tarafından seçilir.

NEREDE KULLANILIR
Dış mekan gölgeleme cihazları çok geniş bir uygulama alanına sahiptir. Bunlar konut binaları olabilir – hem özel (verandalar, teraslar, çardaklar) hem de çok katlı (pencereler, balkonlar). Ticari tesislerin yanı sıra – yaz alanları, çardaklar ve diğer açık alanlar, iş merkezlerinin panoramik camları, salonlar, mağazalar ve çok daha fazlası. Bu tür nesnelerde, refleksolar veya logo fotoğraf baskılı bir ZIP sistemi ek bir reklam ortamı olabilir. Elit Plus ve ZIP sistemi, çoğu mimari stille iyi uyum sağlayan modern, minimalist bir tasarıma sahiptir. Ve RAL paletinin herhangi bir renginde (mat, parlak, dokulu) boyama imkanı, sistemlerin herhangi bir cephede mümkün olduğunca uyumlu görünmesine yardımcı olacaktır.

Birçok ev sahibi, her zaman showroom’da görülebilen Kiev verandası için perdeler arıyor. Her türlü dış mekan güneş korumasını sunar ve sistemlere canlı bakabilir, malzeme ve ekipmanı seçebilirsiniz.

Elit Plus TÜRLERİ
Dikey güneş reflektörleri basit ama çok etkili bir prensibe göre çalışır. Kumaş, yanlarında pabuçlu kapakların bulunduğu alt kiriş tarafından çekilir. Bu gözlerden, sistemin alt ve üst braketlerini birbirine bağlayan kılavuz görevi gören paslanmaz çelik bir kablo geçirilir.

VERANDA PERDELERİ Odessa verandası
için perde seçerken , müşteriler her zaman şirketin showroomlarını ziyaret edebilir ve ürünlerimizin işçilik kalitesini, işlevselliğini ve pratikliğini değerlendirebilir. ZIP sistemleri, sizi kavurucu güneşten güvenilir bir şekilde koruyarak açık hava etkinlikleri için rahat bir atmosfer yaratır. Sistemin uygun malzemesini ve rengini seçen dış güneş koruması, veranda tasarımına organik olarak uyacaktır.

Veranda perdeleri Veranda perdeleri
KORUYUCU PERDELERİ
Elit Plus’nin showroom’larında Kiev, Kharkov, Lviv, Dnipro ve Zaporozhye çardakları için perdeler var. Diğer şehirlerde dış mekan güneş koruma seçenekleri yetkili bayilerimizde incelenebilir. ZIP sistemleri, çardakları kapatmak için mükemmel bir çözümdür ve şimdiden birçok insanın kalbini kazanmıştır.

Çardak için perdeler Çardak için perdeler
CASSETTE SUN Elit Plus
ZIP sistemi, kılavuzları olan bir kutu güneş koruma sistemidir. Kutu, şaftı kanvasla kirlenmeye karşı korur
ve ayrıca dekoratif bir rol oynar. Kılavuzdaki PVC profilin içine yerleştirilen kanvasın kenarına özel bir fermuarlı bant lehimlenmiştir.
Fermuarlı bant sayesinde rüzgar yükleri kılavuzun tüm uzunluğu boyunca eşit olarak dağıtılır
ve sistemin önemli rüzgarlara dayanmasını sağlar.

PERDE FİYATLARI

Fiyat, perdenin seçilen malzemesine, boyutlarına,
kontrol tipine ve bireysel seçeneklere göre değişir. Elit Plus, kutu fermuar sistemine kıyasla daha bütçeli bir sistemdir, ancak ikincisinin daha fazla avantajı vardır: daha fazla rüzgar direnci, açık durumda boşluk yok. Tuvalin malzemesi sadece renk ve görünümde değil, aynı zamanda teknik özelliklerinde de farklılık gösterir.
Her durumda, bu tür sistemlerin bir kerelik satın alınması, yalnızca klimadaki enerji tasarrufu ile değil, aynı zamanda konfor kazanımı ile de telafi edilir.

MALİYET HESAPLAMASI
Bu tür sistemlerin maliyeti, boyuta, seçilen ağ malzemesine, kontrol tipine ve ayrıca hava otomatikleri, geniş bir uzaktan kumanda seçimi, otomasyon sistemleri, tek renkli boyama gibi ek seçeneklere bağlı olacaktır. RAL kartına veya dokusuna göre.

Elit PlusLER İÇİN OTOMATİK
Konforu takdir eden ve çağa ayak uyduranlar refleksolleri ve otomatik kontrollü Zip sistemlerini tercih ediyor.
Elit Plus ürün yelpazesi, motorlar, anahtarlar ve bunlar için kontrol panelleri için çeşitli seçenekler içerir.
Dış mekan güneş korumasının otomasyonu ve bir güneş-rüzgar sensörü ve bir “akıllı ev” sisteminin bağlantısı sayesinde, sistemleri dünyanın her yerinden kontrol edebilir, açılış ve kapanış saatlerini programlayabilir veya kapatma seçeneğini seçebilirsiniz. ışığa bağlı olarak reflektör.

Ayrıca kataloğumuzda geniş bir yelpazede uygun fiyata pergola, tente, giyotin cam sunulmaktadır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Zip Perde Tanıtım Videosu

Zip Perde Referanslarımız

Zip Perde Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü