Yozgat Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Yozgat Hayvan Çadırı

Yozgat ilimizin temel geçim kaynaklarından birisi hayvancılıktır. Özellikle kırsal kesimde pek çok kişi hayvancılık yapmaya devam ediyor. Hayvancılıkla uğraşan kişilerin en büyük gereksinimlerinden birisi barınak oluyor. İklim şartlarının kışları çok soğuk yazları da çok sıcak olmasından dolayı dört mevsim hayvan barınaklarına ihtiyaç duyuluyor. Sahip olunan barınakların yazın sıcaktan, kışın soğuktan hayvanları koruması gerekiyor.

Taşınabilir Yozgat Hayvan Çadırı

Geleneksel betonarme hayvan barınakları oldukça pahalı oluyor ve bir kez yapıldığında taşınma ihtimali olmuyor. Oysa yeni nesil hayvan çadırları hem daha uygun maliyetli oluyor hem de taşınabiliyor. Yozgat hayvan çadırı imalatımız ile dört mevsim güvenle kullanabileceğiniz, istediğinizde başka yere taşıyabileceğiniz çözümler sunuyoruz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed