Yozgat Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Projelere özel hazırlanan giyotin cam, birçok alanda kullanılabilen kullanışlı bir cam sistemidir. Halihazırda geliştirilmiş cam sistemlerinden biri olan Guillotin cam motorlu olup, bu cam modülünün çalışması bir otomasyon sistemidir. Bu sistemde üç ışınlı kanallarda bulunan camlar dikey olarak hareket etmektedir. Orijinal olarak tanıtılan Zentax kayışı, askıya alınmış cihazlar ve motor, gözlüklerin yukarı ve aşağı hareket ettirilmesine izin verir. Bu güçlendirilmiş hareket sistemi sayesinde camlar için dengeli bir hareket kapasitesi sağlanır. Aslında bu cam sisteminin kilit noktası, sistemin ilk kısmına katılan stabil camdır. Diğer hareketli camlar bu sabit camın üzerine çekilir ve sonuç olarak camlar korkuluk görevi görür, sistem açıkken giyotin camdan yapılmıştır. Bu mükemmel stytemi kullanmak oldukça basittir. Ürünleri dakikalar içinde öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

En baştan başlayıp bu cam sistemleri hakkında bilgisi olmayanlara bilgi verirsek giyotin cam nedir sorusuna cevap vermeye başlayabiliriz. Yatay olarak açılan cam bölmeleri ve nasıl açıldıklarını gördünüz mü? tam otomatiktir. Orada bu panellere giyotin cam denir. Bu sistemde gözlükler kullanıcı tarafından istenilen seviyede tutulabilmektedir. Sistemdeki cam modüller sisteme göre bir artı bir, bir artı iki veya bir artı üç şeklinde ayarlanmaktadır.Bu da kullanıcının isteğine karşılık gelmektedir. Profesyonel koşullar altında her türlü seçimde yalıtım sağlanmaktadır. Bu imkanların yanı sıra ürün seçeneklerinin fazlalığı da bu ürünü isteyenler için iyi bir fırsat haline getiriyor.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed