Yozgat Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Projelere özel hazırlanan giyotin cam, birçok alanda kullanılabilen kullanışlı bir cam sistemidir. Halihazırda geliştirilmiş cam sistemlerinden biri olan Guillotin cam motorlu olup, bu cam modülünün çalışması bir otomasyon sistemidir. Bu sistemde üç ışınlı kanallarda bulunan camlar dikey olarak hareket etmektedir. Orijinal olarak tanıtılan Zentax kayışı, askıya alınmış cihazlar ve motor, gözlüklerin yukarı ve aşağı hareket ettirilmesine izin verir. Bu güçlendirilmiş hareket sistemi sayesinde camlar için dengeli bir hareket kapasitesi sağlanır. Aslında bu cam sisteminin kilit noktası, sistemin ilk kısmına katılan stabil camdır. Diğer hareketli camlar bu sabit camın üzerine çekilir ve sonuç olarak camlar korkuluk görevi görür, sistem açıkken giyotin camdan yapılmıştır. Bu mükemmel stytemi kullanmak oldukça basittir. Ürünleri dakikalar içinde öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

En baştan başlayıp bu cam sistemleri hakkında bilgisi olmayanlara bilgi verirsek giyotin cam nedir sorusuna cevap vermeye başlayabiliriz. Yatay olarak açılan cam bölmeleri ve nasıl açıldıklarını gördünüz mü? tam otomatiktir. Orada bu panellere giyotin cam denir. Bu sistemde gözlükler kullanıcı tarafından istenilen seviyede tutulabilmektedir. Sistemdeki cam modüller sisteme göre bir artı bir, bir artı iki veya bir artı üç şeklinde ayarlanmaktadır.Bu da kullanıcının isteğine karşılık gelmektedir. Profesyonel koşullar altında her türlü seçimde yalıtım sağlanmaktadır. Bu imkanların yanı sıra ürün seçeneklerinin fazlalığı da bu ürünü isteyenler için iyi bir fırsat haline getiriyor.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü