Yozgat Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Merkezi destekli şemsiyeler en basit ve en klasik olanıdır, yani dev versiyonda gerçek bir şemsiye gibi yapılırlar. Destek, zemine sürülebilen bir direk veya zemindeki yapıyı oluşturan bir tabandan oluşur. Ortaya çıkan şemsiye incedir, az yer kaplar ve farklı ebat ve malzemelerde seçilebilir.

Orta kollu şemsiyeler, çok fazla açık alana sahip olmayanlar için idealdir. Her boyutta gelirler: standart boyutlar (3x3m veya 3x4m), bir masa ve 4 sandalye için mükemmel bir gölgeli alan oluşturabilir. Destek merkezi olduğu için yapı sabittir. Yuvarlak, kare, dikdörtgen veya düzensiz olsun, farklı kumaş ve renklerde hem ahşap hem de alüminyumdan yapılmıştır ve tüm serinin başladığı standardı temsil eder. Her zaman herhangi bir alanı geliştirir ve her türlü ihtiyaç için kullanılabilir hale getirirler.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed