Tüm yıl boyunca son derece dayanıklı ve güvenilir oldukları için onları iyi bir nedenle seçtik. Diğer modellerle karşılaştırıldığında, oldukça kompakttır ve ekipmanınız için fazladan alana ihtiyacınız varsa üç veya iki kişiyi ağırlayabilir. Ayrıca kullanımı kolaydır, tek ihtiyacınız olan bir pompadır ve hava çadırı sadece 5-10 dakika içinde kullanıma hazır olacaktır.

İnsanlar genellikle şişme çadırların sağlamlığından şüphe etse de, özellikle bu tarz için hiçbir sebep yoktur. Sağlam bir tasarıma sahiptir ve mükemmel destek oluşturur. Dıştaki çerçeve, çadır gövdesini içeride tutar.

Hasar durumunda bile endişelenmenize gerek yok. Yapı ayrı odalara bölündüğünden, birinin havası söndürülürse geri kalanı sabit kalacaktır. Bu, şişirilebilir çadırın tamamen çökmesini önler ve ayrıca onarım sürecini çok daha kolay hale getirir. Her bölmede, çadır çıkarıldığında hızlı şişirme ve söndürme için kullanılan iki işlevli bir valf bulunur.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed