Yalova Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Yalova Hayvan Çadırı

Hayvan çadırları, büyükbaş, küçükbaş hayvanların ve kümes hayvanlarının kalıcı süreli ya da geçici süreli barınma ihtiyaçlarını karşılar. Olumsuz hava koşullarından etkilenmeden hayvanların hayatlarına devam etmeleri sağlanır. Yazın sıcak havalardan, kışın soğuk ve rüzgârlı havalardan hayvanların rahatsızlık duymaması sağlanır. Geleneksel betonarme yapılardan çok daha uygun maliyetli olduğu gibi istendiği zaman başka yere taşınabilir. Çok rahat genişletilip daraltılabilir.

Kullanışlı ve Kaliteli Yalova Hayvan Çadırı

Yalova hayvan çadırı imalatımız ile uzun yıllardır Yalova genelinde hizmet veriyoruz. İstediğiniz ölçülerde ve tasarımlarda hayvan çadırı yapıyoruz. Hayvanlarınızın türüne göre geliştirdiğimiz çözümlerde birinci sınıf malzemeler kullanıyor, uzun yıllar güvenle çadırlarımızı kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed