Bir çatı çadırının imalatında sadece yüksek kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Tabii ki çadır kesinlikle su geçirmez ve dayanıklı olmalıdır. Ayrıca sık sık montaj ve demontaj yapılması herhangi bir hasara yol açmamalıdır. Çadır kabuğu genellikle enjeksiyon kalıplama veya plastikten yapılır. Kumaşı da geleneksel çadırlardan çok farklı.

Günümüzde çoğu çatı çadırı bir dış ve bir iç çadırdan oluşmaktadır . Bunun nedeni sürekli oluşan yoğuşmadır. Ek olarak, çoğu çatı çadırında hava değişimi için bir havalandırma sistemi bulunur.

Çatı çadırlarının kapakları çoğunlukla paslanmaz çelikten, taşıma rayları ve sızdırmazlık şeridi genellikle alüminyumdan yapılmıştır. Kullanılan vidalar da çoğu durumda paslanmaz çelikten yapılmıştır; sonuçta kullanılan tüm parçalar paslanmaz ve dayanıklı olmalıdır.

Çatı çadırının hem alt hem de üst kabuğunda karmaşık bir sızdırmazlık dudağı vardır. Bu, sağanak yağmurda yüksek hızda sürerken bile çadırın içinin kuru kalmasını sağlar.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed