Winted Tente, pencere tentesi çeşitleri arasında yer alan ve uygulama alanı oldukça geniş olan bir tente seçeneğimizdir. Winted tente uygulamalarımız ile pencerelerinizde veya mağaza vitrinlerinizde ek olarak balkonlarınızda hoş bir görünüm ile gölgelik alan sağlayabilirken, hava şartlarına karşı da ideal korunaklı alandan yararlanabilirsiniz.

Winted Tente modellerimiz ile pencereniz kapalı iken, iç aksağam ve kumaş çeşidimiz sayesinde hava şartlarına karşı korumadan yararlanır, böylelikle 4 mevsim boyunca yoğun bakım uygulamadan şık kullanım sağlarsınız.

Kaliteli Winted Tente Nasıl Olmalıdır?

Kaliteli winted tente, 0 ila 180 derece manevra kabiliyetine sahip ve konforlu bir gölgelendirme alanını yaratabilen bir modeldir. Bizler, bu imkanları size sunan Winted tente çeşitleri ile sizleri buluşturuyoruz. Özellikle kafe ve restoranınızda estetik bir görünüme sahip olan sistemler, zarif ve modern imalat özellikleri ile yer almalıdır. Bu açıdan hava koşullarına dayanıklı kumaş, modern tasarım, işletme dekorasyonunuza uygun renk seçenekleri ile sunduğumuz modellerimiz ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir.

Kaliteli bir modelde yer alası gereken diğer detaylar ise kasa tasarımı sayesinde fazla yer aklamaması, 4 mevsim az bakım ile şık görünümünü koruyabilmesi, kapalı konumdayken bile zarif bir görünümü yansıtmasıdır.

Winted Tente Kullanım Alanları Nelerdir?

Winted tente kullanım alanları hakkında bilgileri sizler için şu şekilde ifade ederiz:

 • Ev pencereleri,
 • Ev balkonları,
 • Restoran ve kafe balkonları, pencereleri,
 • Mağaza ve market pencere sistemleri,
 • Ofis ve işyeri pencere ve kapıları,

Bu ve daha birçok alanda tercih edebileceğiniz Winted tente modellerimiz, her bir alan için farklı tasarım detayları ile imal edilmektedir. Düz veya bükümlü seçenekler şeklinde tasarlayabildiğimiz Winted tente çeşitleri, ev ve iş yerlerinizin farklı dış cephe konseptlerine göre hazırlayabildiğimiz ürünlerdir. Mağaza ve market sistemleri için ise 4 mevsim dayanıklı ve klasik görünümlü winted modellerimizden tercih yapabilirsiniz.

Winted Tente’nin Teknik ve Temel Özellikleri Nelerdir?

Winted tente tasarımları ile sizleri buluştururken, modellerimizde sunduğumuz teknik ve temel nitelikleri şu şekilde sıralandırırız:

 • Winted tentelerimiz kumaşını koruyan kompakt bir kaset sistemine sahiptir.
 • Kumaşın gergin, pürüzsüz ve şık durmasını sağlayan yaylı özel kollara sahiptir.
 • Her mevsim dayanıklılığı sunan ve hava şartlarına bağlı paslanmayan alüminyum profiller ve plaklar içerir.
 • Alüminyum ekstrüzyon tasarımında bulunur.
 • Paslanmaz INOX bağlantılar ve cıvatalar ve pimler tasarımın temel bölümleridir.
 • Belirli modellerimizde ise rüzgar ve güneş sensörleri uygulanabilir.
 • 0 ile 180 derece arası açı verme imkanı bulunur.
 • Modellerimiz ile manuel veya uzaktan kumada ile kontrol fonksiyonlarını teknik özelliklerinde içerirler.
 • Yağmur sularının en hızlı şekilde tahliye edilmesi için özel kanal alanlarına sahiplerdir.
 • Bizim tarafımızdan gerçekleştirilen montaj işlemlerinde konforu sunana bir tasarıma sahiplerdir.

Winted Tente Modelleri Nelerdir?

Winted tente modellerimiz hakkında sizlere açıklayacağımız detaylar şunlardır:

 • Dekoratif Winted Tenteler: Bu tente modellerimiz iki taraflı açılan şık pencerelerinizin ve konut balkonlarınızın üzerinde kullanabilirsiniz. Özellikle otantik bir mimariye sahip olan yazlık evlerde ve deniz kıyasında yer alan dairelerde çokça tercih edilen dekoratif winted tentelerimiz hem gölgelik sağlar hem de pencereleri yağmur etkilerinden ve devamlı kirlenme probleminden korurlar. Diğer yandan renk seçenekleri ve alüminyum bölümleri ile modern bir görüntü sunarlar.
 • Dört Mevsim Winted Tente: Bu modelimiz adında da anlaşıldığı biri her mevsim hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Konut, işyeri, mağaza ve restoranlarda cam alanları kapalı ve yarı açık konumda rüzgar etkilerinden koruma altına alana modelimiz, özel kanalları ile yağmur suyu tahliyesini gerçekleştirir. İşletmenizin dış cephe konseptine uygun renklerde tasarlayabildiğimiz bu model ile geniş ölçülü alanlarda da modern ve şık bir görünümü yakalayabilirsiniz. Uzun ömürlü yapısı ve kaliteli branda tipi ile ön plandadır.
 • Manuel Winted Tente: Bu modellerimiz hem düz hem de kademeli bir iskelet ve branda tasarımı ile sizlere sunduğumuz, paslanmaz alüminyum kasalı seçenektir. Balkon üzerinde veya düz bir branda hattı ile direk kafe camlarının, balkonlarının, giriş kapılarının üstünde kullanabileceğiniz bir modeldir. Hava şartlarına karşı her zaman şık görünümünü korur. Yeterli gölgelik alanı sağlar. El ile köşe bölümünde yer alan aparatlardan tek hamlede rahat şekilde açılır ve kapanır.
 • Kumandalı Winted Tente Modelleri: Bu modellerimiz Alüminyum paslanmaz aksamlar, tercih edilen renk 4 mevsim dayanıklı winted branda, her alanda kullanıma uygunluk, su tahliyesi özelliklerinin yanında, uzaktan kumanda ile kontrol imkanı sağlayan modelimizdir. Zahmetsiz şekilde açma ve kapama işlemleri şık kumandası ile yapılır.

Bu modellerimiz ile sizin için hem konutlarınızda hem de iş yerlerinizde uygun tente tasarımını sunmayı hedefliyoruz. Belirli tasarım ayrılıkları ve pencerelerinizi baz alarak uyguladığımız ölçüler ile kullanım alanlarınıza tam uyumlu modeller sayesinde aklınızda yer alan ve ihtiyaç duyduğunuz Winted Tente modeline ulaşmanızı sağlıyoruz. 

Winted Tente Brandası Nedir?

Winted tente brandası, bir winted tente modelinin en önemli bölümleri arasında yer alır. Çünkü alüminyum aksağamlar ile birleştiğinde hem şık görünümü sunması gereken hem her zaman düz ve kırışıksız bir yapıda görünmesi gereken alan burasıdır. Diğer yandan rüzgar ve yağmur etkilerine karşı dayanıklılığı sunması, ölçüleri ile yeterli gölgelik alanı sağlaması gerekir.

Biz size sunduğumuz modellerde 4 mevsim dayanıklı ve işletmenize, ofis ve ya konut tipinize uygun model ve renklerde tasarlanmış winted tente brandası çeşitleri ile ürünlerimizi tasarlıyoruz. Bu kapsamda dayanıklılık yanında modern görünümden, dış cephenize ve pencere çerçevelerinize uygun renk detaylarında da yararlanabilirsiniz.

Tente modellerimiz, dekora önem müşterilerimiz için mimari tarza renk seçenekleri ve zenginleştirilmiş tente tasarımları ile sunulmaktadır. İşletmeler için oldukça dikkat çekici tente sistemlerimiz arasında olan dekoratif winted tente, müşteri odaklı fiyat değerleri ile sunulur. 

Winted Tente Modelleri İçin En Trend Renkler Neler?

Winted tente modellerinde öne çıkan en trend renkler aslında işletmelerin ve modern konut tiplerinin dış mimarilerinde öne çıkan renklere veya işletmelerin logo renklerine bağlı olarak şekillenmektedir. 

Ancak belirli trende renkler ön planda yer alırken siyah winted tente modellerini göz ardı etmek mümkünde değildir. Modellerimiz arasında yer alan ve dekorasyon trendinde vazgeçilmez olan gri ve bordo, antrasit, kırmızı, lacivert ve yeşil seçenekler de yine en çok tercih edilenler arasındadır. Bu renkler haricinde işletme logolarının renkleri iyi uyumlu seçenekleri de sizler için hazırlarız. Bu kapsamda zevklerinize de hitap etmeyi hedefleriz. 

Winted Tente Fiyatları Neye Göre Şekillenir?

Winted tente fiyatlarını belirleyen temel kriter uygulama yapılacak olan alandan alınan ve en ideal görünüm ve kullanım için modele uygulanan ölçülerdir. Kullanım alanınızın genişliğine bağlı olarak fiyat değerlerimiz hesaplarız. Diğer yandan konutunuzun ve işletmenizin konseptine en uygun şekilde seçeceğiniz renk detaylarına göre fiyatlar belirlenmektedir. Kırmızı, mavi, bordo, beyaz, antrasit, siyah gibi özellikle çok tercih edilen renk guruplarını sunan winted tente modelleri arasından tercih yapabilir, müşteri odaklı fiyat değerlerimiz hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Wintend Tente Tanıtım Videosu

Wintend Tente Referanslarımız

Wintend Tente Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Menü