Van Zip Perde, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Zip Perde , yenilikçi bir dikey tentedir: 80 km/s’ye kadar daha yüksek rüzgar direnci ve yan boşluk olmaması gibi önemli avantajlar sunan fermuar prensibiyle çalışır. Elektrikli tahriki kullanırken, fırtınalı bir rüzgarda perdeyi otomatik olarak saran bir rüzgar sensörü takmak mümkündür.Bu tente işlevsellik ve uyumu birleştirir. Alüminyum kutu ve raylardan oluşan sistem açıklığın içine veya üzerine monte edilebilir.

Modaya uygun ve klasik kumaşlar, renkli vurgular oluşturacak ve odada hoş bir atmosfer yaratacaktır. Sıcak mevsimde, Zip Perdesini böceklere karşı koruma olarak kullanabilirsiniz: pencereyi açın, Zip Perdesini tamamen indirin – odaya temiz hava girer ve fermuar sistemi ve ek yan contalar sayesinde rahatsız edici sivrisineklerin dışarıda kalması garanti edilir. !

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Zip Perde Tanıtım Videosu

Zip Perde Referanslarımız

Zip Perde Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed