Bir dezavantajı, şişme kamp çadırının ambalaj boyutunun biraz daha büyük olması olabilir. Bunun nedeni kısmen pompanın çadır tuvaline sarılmış olmasıdır, ancak aynı zamanda dış çadır, zemin örtüsü ve iç çadırların hepsinin birbirine bağlı olmasıdır. Bu yüzden birkaç küçük paket yerine büyük bir paketiniz var. Küçük paketlerle seyahat etmek istiyorsanız, bu daha az uygun olabilir.

Hız: Şişirilebilir bir kamp çadırının ana avantajı, onu ne kadar çabuk kurduğunuzdur. 6 kişilik büyük bir şişme tünel çadırı yaklaşık 15 dakikada kurulabilir. Böylece, “normal” bir çadır kurmak için harcadığınız zamanın yarısından daha azını harcarsınız. Tatiliniz sırasında birkaç kamp alanını ziyaret ederseniz çok pratik. Ayrıca şişme aile çadırı kurmak daha kolaydır.
Çakmak: Şişirilebilir bir çadırın direği olmadığı için “normal” bir çadırdan daha hafiftir. Bu, taşınması gereken daha az ağırlık ve vücudunuza daha az yük binmesi anlamına gelir.
Daha sağlam: Bir diğer güçlü nokta, kırık, hasarlı veya kayıp direklerin geçmişte kalmasıdır. Çemberler, rüzgarla hareket eden pnömatik borularla değiştirilir. Bu, üzerlerindeki yükü azaltır ve çadırı fırtınalara ve kuvvetli rüzgarlara karşı daha dayanıklı hale getirir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…

Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed