Van Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Van Hayvan Çadırı

Van ilimizin en önemli çiftçilik faaliyeti hayvancılıktır. Özellikle kırsal kesimin büyük çoğunluğu hayvancılık yaparak geçimini temin eder. Buna karşın iklim şartlarının oldukça çetin geçmesinden dolayı hayvanlar için güvenli barınaklara ihtiyaç vardır. Yazın yaylalara çıkanlar için bu gereksinim biraz daha portatif bir hal alır. Barınağı sağlam olan hayvanlar yazın sıcaktan ve nemden, kışın soğuktan, yağıştan ve rüzgârdan korunabilir. Bu da verimliliği arttırır.

En Kaliteli Van Hayvan Çadırı Modelleri

Van hayvan çadırı imalatlarımız ile birinci sınıf malzemeden, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz çadırlar yapıyoruz. Dört mevsim kullanabileceğiniz çadırlarımız aynı zamanda taşınabilir özelliktedir. Dilediğiniz zaman başka bir yere taşıyarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed