Van Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Her yerde, büyük şehirlerde, ünlü mekânlarda, ünlü mağazalarda göreceksiniz. Modaların, trendlerin ve alışkanlıkların üzerinde ve üzerinde bir gölgeleme seçimidir. Sadeliğin işlevsellik ile buluştuğu, profesyonel kullanıma yönelik klasik kare şemsiyelerdir.

Bir yatak kaidesi üzerine veya yerdeki kalıcı bir yuvaya yerleştirilen ağır tip bir şemsiyedir. Çeşitli ebatlarda mevcuttur, geniş alanları gölgeler ve sadece kare olduğu için yan yana yerleştirilebilir ve tek, büyük bir gölgeli alan oluşturur. İp ile çalışır, toplanması kolaydır ve rüzgara karşı büyük direnç sunar. Ve birçok kez görmüş olduğunuz gibi, tentenin birçok rengi mevcuttur, tente üzerine tabela, logo ve kurumsal sloganların dijital olarak basılması neredeyse zorunludur.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed