Kış bahçesi öncelikle son derece keyifli bir yaşam alanıdır. Bununla ilgili en iyi şey, ışık miktarı ve bahçe ve çevre ile doğrudan temastır. Sürgülü duvarları açarak evi dış mekana çok kısa sürede bağlayabilirsiniz. Onları kapattığınızda, kış bahçesini tam teşekküllü bir oturma odasına dönüştürüyorsunuz.

Gerçek bir kış bahçesine sahip olmak ve tüm yıl boyunca kullanmak istiyorsanız, yalıtımlı bir versiyona ihtiyacınız var. Yalıtılmamış bir kış bahçesi (cam pergola) sadece sınırlı bir ölçüde ısıtılabilir. Her iki versiyonun da yaz çalışması pratik olarak farklı değildir.

Yalıtılmış kış bahçesi, tam teşekküllü temellere dayanan devasa bir cam binadır. Sabit veya sürgülü cam duvarlara sahip alüminyum bir yapıdan oluşur. Genellikle oturma odası, yemek odası veya salona bağlanır.

Yalıtımlı kış bahçelerini en soğuk havalarda bile oda sıcaklığına kadar ısıtabilirsiniz – ideal olarak yerden ısıtma veya klima ile. Bu sayede cam çatı üzerinde kar erir, bu nedenle yük oluşturmaz ve alanı karartmaz.

Çatı ve yan duvarları entegre tente ve panjurlarla koruyarak kış bahçelerinin yazın aşırı ısınmasını önlüyoruz. Gölgelendirmeyi uzaktan kumanda ile manuel olarak veya güneş, yağmur ve rüzgar sensörlerini kullanarak otomatik olarak kontrol edebilirsiniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed