Uşak Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Uşak Hayvan Çadırı

Hayvancılıkla ilgilenen çiftçiler için her hayvan çok değerlidir. Küçükbaş ya da büyükbaş olması hiç fark etmez. Her birisinde bir emek, bir maddiyat ve gelir olasılığı vardır. Bu yüzden daima hayvanların sağlıklı kalması gerekir. Yazın sıcak ve nemden kışın soğuk ve yağmurlardan hayvanların korunmaları gerekir. Aksi taktirde hastalık, salgın, alerji gibi rahatsızlıklar başlar. Güvenli bir barınak sayesinde bunların üstesinden gelinebilir.

Uygun Fiyatlı Uşak Hayvan Çadırı

Uşak hayvan çadırı imalatımız ile uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Hayvanlarınızın türüne ve kullanım amacınıza göre istediğiniz ölçülerde ve tasarımlarda hayvan çadırları yapıyoruz. Kısa sürede imalatını tamamladığımız için zaman kaybınız olmuyor. Geleneksel barınaklara nazaran da çok daha uyguna mâl oluyor.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed