Uşak Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Giyotin cam, özel bir tasarım olup, kapalı alan oluşturmak için kış bahçeleri, balkonlar ve restoranlara kurulabilen hareketli cam türüdür.

Firmamız müşterilerimiz için en kaliteli giyotin camları hazırlar ve montajını yapar. Giyotin cam adının verilmesinin nedeni camı otomatik olarak yukarı aşağı hareket ettirme işlevine sahip olmasıdır. Pencereleri bir motorla hareket ettirmek mümkün olduğundan adına motorlu giyotin cam denir.

Firmamız giyotin camlama alanında profesyonel hizmet vermekte olup kullanıcıların ihtiyaçlarını da anlamlı bir şekilde karşılamaktadır. Bünyemizde bulunan 3 farklı giyotin cam modeli ile müşterilerimiz istedikleri seçimi yapabilmekte ve ev veya iş yeri uygulamalarında oldukça kullanışlı olan bu ürünleri beğenebilmektedir.

Sıfır ısı yalıtımına sahip Elitplus giyotin cam sistemi sayesinde iç mekan ısı yalıtımı maksimum ölçüde sağlanabilmektedir. Yaz ve kış aylarında tercih edilen bu model, aynı zamanda yaz aylarında serinlemenize, kış aylarında ise serin kalmanıza yardımcı olur.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed