Uşak Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Konsol şemsiyesi olarak da bilinen klasik dış mekan şemsiyesi , dünyanın dört bir yanındaki evlere düzenli bir ek haline geldi. Güneşin olduğu her yerde, bu akıllı icatlardan birine rastlamanız muhtemeldir.

Açık havada oturma alanı olan restoranlarda ve kafelerde sıklıkla görülen bir konsol şemsiyesi, bir palmiye ağacına benzer şekilde biraz eğilmiş bir ağaca benziyor. Konsol şemsiyenin tabanı, metal veya plastik gibi çeşitli malzemelerden yapılabilir ve hatta su veya kumla doldurulabilir. Direk de bu malzemelerden yapılabilir ve bazıları güzel ve dayanıklı ahşap kullanılarak yapılır.

Kumaş gölgelik genellikle yüksek kaliteli dayanıklı polyester kumaştan yapılır, ancak kanvas ve rattandan da yapılabilir. Şemsiye seçerken kumaşın ne olduğunu bilmek önemlidir çünkü bazı kumaşlar suya dayanıklı olmayabilir veya şirket kumaşı hava koşullarına karşı korumayı seçmemiş olabilir.

Konsol şemsiyenin bir başka harika özelliği de, birçoğunun 360 derecelik bir dönüş sunması ve hatta bazılarının kullanımı kolay bir ayak pedalına sahip olması, onları açık hava eğlence alanınıza mükemmel bir katkı haline getirmesidir.

Maliyet söz konusu olduğunda, gerçekten bir dizi faktöre bağlıdır. Ne ödemeye razısın? Şemsiyenin ne kadar büyük veya küçük olmasına ihtiyacınız var? Konsol şemsiyeler, 10 ila 12 fit genişliğinde olmak üzere birçok boyutta olabilir ve sıcak yaz günlerinde kavurucu sıcaklar için lüks bir gölge sağlar. Ayrıca nasıl bir taban, direk ve kumaş malzemeye ihtiyacınız olduğunu da düşünmeniz gerekecek; ne kadar büyük bir alanı kapladığınızı (veya ne kadar küçük!) ve konsol şemsiyenin bir masanın üzerinde mi yoksa bağımsız mı olması gerektiğini. Tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ürün için daha fazla ödeyebilirsiniz, ancak ürünün daha uzun bir raf ömrüne sahip olacağını bildiğiniz için uzun vadede buna her zaman değer.

Öyleyse araştırmanı yap. İhtiyaçlarınızın ve isteklerinizin, bütçenizin ve stil gereksinimlerinizin neler olduğunu düşünün. Pratik olun ve buna dış mekan eğlence alanınıza uzun vadeli bir yatırım olarak bakın. İyi alışverişler!

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed