Tunceli Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Tunceli Hayvan Çadırı

Tunceli ilimizin en önemli ekonomi unsurlarından birisi hayvancılıktır. Tunceli genelinde küçükbaş, büyükbaş ve kanatlı hayvan beslenmekte, çiftçilerimiz kimi zaman besi, kimi zaman kurbanlık yetiştiriciliği yapmaktadır. Bu noktada hayvanlarınızın sağlığı ve verimliliği için en temel ihtiyacınız sağlıklı bir barınaktır. Geleneksel betonarme hayvan barınakları yerine hayvan çadırlarını tercih ederek maliyeleri çok daha düşürebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Tunceli Hayvan Çadırı

Modern hayvan çadırları kısa sürede üretilip kurulabildiği gibi gerektiğinde taşınabilmektedir. Bu da yaylalara geçici süre çıkan çiftçilerimiz için büyük kolaylık sağlamaktadır. Tunceli hayvan çadırı imalatımız ile bizler en kaliteli çadırları, istediğiniz ölçülerde ve tasarımlarda yapıyoruz. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz seçenekler oluşturuyoruz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü