Tunceli Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Giyotin Cam olarak ülke çapında hizmet veriyor ve servis ağımızı sürekli genişletiyoruz. Giyotin Cam denince ilk akla gelen bir kaç markandan bir olan ElitPlus sürgülü ve asmalı modellerin dışında Giyotin Cam modeli ile de sektörün lideri olarak öne çıkmaktadır.

Otomatik Giyotin Cam sistemleri, tam otomatik açılan ve dikey olarak açılan cam panelleridir. Projeye uygun ebat ve ölçülerde modüler olarak üretilen giyotin cam sistemleri bir çok alanda ve mekanda tercih edilen en yeni otomatik pencere sistemidir. Her türlü hava şartlarına uygun izolasyon çözümleri ve emniyet özellikleri ile üretilen giyotin cam balkon sistemleri, kullanım amacına göre bir çok model ve tasarımda imal edilmektedir. Özel tasarım paslanmaz profiller, çelik taşıyıcılar % 100 emniyetli ve alternatif cam seçenekleri ile en üst seviyede güvenli sistemlerdir.

Giyotin Cam Kullanım yerleri

Pencere, Oda bölme, Mağaza Vitrin,Cafe & Restorant, Fransız balkonlar, Otomatik cam korkuluk, Çatı teras ve balkonları, Havuz kenarları, Kış bahçeleri, Pergola tente, Rüzgar kırıcı gibi tüm dikey yapı kapatmaları gibi alanlarda çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Bahsedilen alanlar dışında da listeleyemediğimiz yine bir çok bölümde Giyotin Cam sistemini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alanlarınızı uzmanlarımız keşif yaptırmanız durumunda sizlere en kullanışlı öneriler uzmanlarımızca verilecektir.

Giyotin Cam Yalıtım ve izolasyon

Giyotin cam pencere sistemlerinin tüm parçaları ısı yalıtımlı ve paslanmaz malzemelerden üretilmektedir. Son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olan Giyotin Cam sizlere dayanıklılığın yanında şıklık ve kaliteyi de yansıtacaktır. Giyotin Cam tercihi yapmış yüzlerce müşterimizden aldığımız çok olumlu geri dönüşler bizleri son derece mutlu etmektedir. Dilerseniz son kararınızı vermeden önce firmamızdan referans listesi isteyebilirsiniz.

Türkiye’de yepyeni bir ürün… Tasarım harikası modern dizayn giyotin cam ile tanışmaya hazır mısınız?

Güvenli, gürültüden uzak, ısı tasarrufu sağlayan göz zevkinize hitap eden giyotin camları uygulamasını kış bahçesi, veranda, pergola, tente, dükkan, vitrin, balkon, havuz, pencere ve oda bölmesi olarak tercih edebilirsiniz. Giyotin cam uygulamasını ihtiyaç duyduğunuz alanda manzaranızı engellemeden adeta doğayla iç içeymiş izlenimini yaratarak kendinizi şımarta bilirsiniz. Giyotin camözellikle huzurun adresi evlerinizde ve mekanlarınızda alan genişliği algısı yaratıp ferah ve şık mekanlara imza atmanıza olanak sağlamaktadır. Olumsuz hava koşullarını avantaja çeviren, % 60 oranında ses yalıtımı sağlayan ayrıca ısı yalıtımı özelliği sayesinde kış aylarında ekonomik tasarruf sağlayan Giyotin Cam kumandalı veya zaman ayarlı açıp kapama seçenekleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Özellikle çocuklu ailelerin tercih edeceği teras uygulamalarında %100 emniyetli cam korkuluk görevi üstlenen Giyotin Elitplus Giyotin Cam sistemleri garantisiyle artık hizmetinizde.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed