Araba çatısında kamp yapmak giderek daha popüler hale geliyor. Şaşırtıcı değil, çünkü avantajları açıktır: bir çatı çadırı , bir mobil evden veya karavandan daha ucuzdur ve kurulumu sıradan bir çadırdan daha hızlıdır. Katlandığında, bir arabadaki modern bir tavan kutusuna benziyor . Modele bağlı olarak, burada en fazla dört kişi uyuyabilir.

Bir çatı çadırının ağırlığı 35 ila 85 kilogram arasındadır. Bu bir sorunla sonuçlanır: Resmi olarak bir çatı çadırı yalnızca taşınabilir, ancak kullanılamaz. Çünkü bir kişi çatı çadırında uyur yatmaz çatı yükü aşılır. Ancak: Tavan yükü yalnızca araçta taşınabilecek maksimum ağırlığı gösterir. Dinamik ve istatistiksel çatı yükleri arasında bir ayrım yoktur. Yani hala güvenle sürebileceğiniz tavan yükü ile araç dururken kaldırabileceği yük arasında hiçbir fark yoktur. Ve böylece, duran bir arabanın çatısının kaç kilogram yüklenebileceği ile ilgili ikinci bir maksimum değer yoktur. Bu nedenle otomobil üreticileri , bir çatı çadırının kullanılması ve tavan yükünün aşılması ve hasar oluşması durumunda hiçbir garanti vermez.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü