Trabzon Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Modern bir gölgelik, yüksek mukavemet özelliklerine sahip işlevsel ve güzel bir tasarımdır. Boyut ve tipe bağlı olarak geri çekilebilir tenteli bir pergola, iki veya daha fazla destek direğine monte edilir veya asılı bir yapıya sahiptir.

Ana taşıyıcı elemanlar, toz boya kaplı ekstrüde alüminyumdan yapılmıştır. Destek direkleri, destek kirişleri ve entegre drenaj sistemi ile büyük kesitli tahrik ve yük taşıyıcı kirişler. Tentenin kolonları, kirişleri ve nervürleri temel RAL renklerinde boyanmıştır: 9016 (hareli beyaz), 8028 (hareli kahverengi), 9008 (dokulu grafit). RAL’ye göre renk siparişi vermek mümkündür.

Pergolanın geri çekilebilir tentesi otomatik olarak kontrol edilir, gerekli mesafeye açılır, aydınlatma derecesini, terasın güneş ışınlarından veya şiddetli yağmurdan korunmasını ayarlayabilirsiniz. Sattler (Avusturya) ve Serge Ferrari (Fransa) tarafından üretilen modern Black Out PVC kumaştan yapılmıştır – 760 g/m2 yoğunluğa sahip tamamen su geçirmez ve nefes alabilir membran kumaş. Profilli alüminyum tentenin takviye nervürleri belirli bir adımla yerleştirilmiştir, homojen bir gerilim oluşturur ve tentenin sarkmasına izin vermez. Led tente aydınlatması, sıcak veya soğuk, kaburgalara entegre edilmiştir.

Geri çekilebilir tenteli pergolalar, bireysel boyutlara göre sipariş üzerine yapılır: 2,5 ila 16 metre genişlik, 3 ila 10 metre arası uzatma. 2 veya 4 kolonda 1 modülün maksimum genişliği 4,5 m’dir ve birkaç modülün maksimum inşaat alanı 320 m2’ye kadardır.

Tente, bir motor tarafından tahrik edilir, yapının boyutuna bağlı olarak, güçleri farklıdır. Birden fazla modülü kontrol etmek için motorların çalışması senkronize edilir. Çok kanallı uzaktan kumanda, tentenin açılıp kapanmasını, LED aydınlatmayı ve ayrıca pergola ve dikey fermuar sistemlerinin giyotin camlarını kontrol eder. Tüm kontroller akıllı ev sistemine entegre edilebilir. Otomasyon, tanınmış Avrupalı ​​liderler Somfy ve Simu (Fransa) tarafından üretilir.

Modern geri çekilebilir pergola, çok çeşitli uygulamalara ve kurulum olanaklarına sahiptir.

Evin yanındaki terasa veya hatta bir apartmanın geniş balkonuna, sömürülen bir çatıya monte edilebilir. Güçlü bir alüminyum çerçeve ve takviyeli bir tente, 117 km/saate kadar yüksek rüzgar yüklerine dayanabilir. Hafif alüminyum konstrüksiyon temel veya çatı üzerinde ciddi bir yük oluşturmaz.

Bir kafe veya restoranın yaz terası oluşturmak için tasarımın hareketliliği ve çok yönlülüğü çekicidir. Sürgülü veya giyotin cam kullanarak 5-10 saat içinde hızlı kurulum ve sökme, yaz dönemi için tamamen kapalı bir veranda düzenlemenizi sağlar, kızılötesi ısıtıcıların kullanımı ilkbahar ve sonbaharda içeride sıcak bir atmosfer yaratacaktır.

Özel ve halka açık rekreasyon alanlarında, parklarda, gezinti yollarında ve plajlarda, maksimum 20 metre genişliğe sahip üçgen, bağımsız bir pergola olan Twin sistemini kurabilirsiniz.

Tente altında daha da fazla konfor yaratmak için, yan açıklıklara Zip veya Perde pergolaları monte etmek mümkündür – bu, manuel ve otomatik olarak kontrol edilen dikey bir tentedir (perde). Tuval kılavuzlar boyunca hareket eder, sistem UV ışınlarına karşı korumada etkilidir, kuvvetli rüzgarlara karşı dayanıklıdır.

Sürgülü panoramik veya giyotin cam takarak tam teşekküllü bir kapalı veranda veya kış bahçesi yıl boyunca çalışma imkanı ile donatmak mümkündür.

Elitplus şirketi, herhangi bir karmaşıklık seviyesindeki kayar bir pergolanın bireysel bir projesini gerçekleştirecek ve ayrıca temelden çatıya ve camlara kadar profesyonel ve kapsamlı bir teras veya veranda inşa edecek, teras mobilyaları ve kızılötesi ısıtıcılarla tamamlayacaktır.

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü