Trabzon Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Trabzon Hayvan Çadırı

Hayvancılık ülkemizin en önemli geçim kaynaklarından ve ekonomi kalemlerinden birisidir. Trabzon ilimizin eşsiz yaylalarında yapılan hayvancılık için en temel gereksinimlerden birisi, barınaktır. Hayvan barınaklarının dört mevsim hayvanlarınızı koruması gerekir. Özellikle uzun süren yağmurlarda Trabzon civarındaki çiftçilerin hayvanlarını ıslanmaktan korumaları hem verimliliği hem sağlığı doğrudan etkiler. Aynı şekilde yazın da sıcaktan ve nemden hayvanların korunması gerekir.

Kullanışlı ve Taşınabilir Trabzon Hayvan Çadırı İmalatı

Trabzon hayvan çadırı imalatımız ile bizler bütün bu ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Küçükbaş, büyükbaş veya kanatlı hayvan türlerine özel üretimler yapıyoruz. Tamamen sizin istediğiniz ölçülerde ve farklı tasarımlarda imalat gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz, taşınabilir çözümler sunuyoruz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü