Trabzon Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Sıcak bir yaz için gölgelik veya sağanak yağıştan korunmak için bahçe tabanlı şemsiyeler ihtiyaçlarınızı karşılar. Bahçe şemsiyeleri, yemek alanında barınak sağlamak ve komşulardan mahremiyet sağlamak için de kullanılabilir. vidaXL’den çok çeşitli bahçe şemsiyeleriyle tüm yıl boyunca açık alanınızdan en iyi şekilde yararlanın. Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için farklı türlerde şemsiyelerimiz var, çünkü iyi bir dış mekan şemsiyesinin sadece barınak sağlamakla kalmayıp aynı zamanda bahçenizin görünümünü de iyileştirmesi gerektiğini biliyoruz.

En iyi dış mekan deneyiminiz için ihtiyacınız olan gölgeyi ve korumayı sağlayacak en kaliteli bahçe şemsiyelerimizle yaza hoş geldiniz. Bahçenizin herhangi bir yerinde kolayca gölge oluşturmanıza olanak tanıyan yenilikçi asılı şemsiye tasarımları koleksiyonumuz var. Taban şemsiyelerimizde bulunan krank ve krank mekanizması, güneş ışınlarını yer değiştirirken engellemenizi sağlar. Klasik ahşap kaplamalardan modern metal tasarımlara kadar her tür bahçe için çok çeşitli şemsiyeler bulacaksınız. Geleneksel bir görünüm için ahşap şemsiyeler almak isteyebilirsiniz. Alüminyum şemsiyeler bahçenize veya verandanıza daha modern bir görünüm katacaktır.

Çoğu şemsiyeyi yere tutturmak için bir temel ağırlığa ihtiyacınız vardır. Işık ayakları, delikli bir masanın içinden geçen şemsiyeler için idealdir. Şemsiyenin ağırlığını telafi etmek için kullanıldığından, şemsiyeleri asmak için ağır hizmet tipi bir stand uygundur. Birçok şemsiyemiz ve tabanımız sağlamdır, hava koşullarına dayanıklıdır ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için farklı renk ve stillerde mevcuttur.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed