Kış bahçeleri giderek aile evlerine ortak bir ek haline geliyor. Yıl boyunca iyi aydınlatılmış kullanıcı alanları sağlarlar ve ev eğlencesi için ideal bir alan yaratırlar. Tuğla müştemilatların aksine, kış bahçeleri havadar ve zarif bir izlenime sahiptir.

Bir kış bahçesi evinizi aydınlatacak ve yaşam alanını artıracaktır.

Sadece bitki yetiştirmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda güneş radyasyonunun enerjisini kullanmayı seçerseniz enerji tasarrufuna da katkıda bulunur.

Alüminyum profil sistemlerinden kış bahçeleri yapıyoruz. Alüminyum sistemler için, çatının çevredeki ortamla mümkün olan maksimum renk uyumu için Komaxit yüzey işlemini (yüksek sıcaklıklarda fırınlanmış toz boya) kullanıyoruz, bu da eksiksiz RAL renk skalasının (200’den fazla renk tonu içerir) kullanımına izin verir. Plastik sistemlerde renk uyumu çok daha dardır.

Polikarbonat hücre levhaları en çok çatı kaplama olarak kullanılır. Düşük ağırlık, mükemmel ısı yalıtım özellikleri ve ışık geçirgenliği, doğrudan güneş ışığının etkilerine ve darbelere karşı dirence sahiptirler (pratik olarak kırılmazlar, bu nedenle düşme tehlikesi yoktur.

Kaliteli bir kış bahçesi uygulaması ve bireysel bir yaklaşımla ev ortamınızın iyileştirilmesine katkıda bulunmaktan mutluluk duyacağız.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed