Tokat Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Bu büyük şemsiye ile açık havada gölgede rahatlayın. Bu büyük şemsiye ile dışarıda gölgede rahatlayın. Ekstra sağlam alüminyum çerçeve ve büyük kumaş kanopi ile üretilmiştir, ağır hizmetten yapılmıştır, maksimum gölge için büyük bir kanopiye sahiptir, yılın hangi zamanı olursa olsun ideal dış mekan aksesuarıdır. Ağır hizmet tipi ekstra katlı alüminyum çerçeveden ve maksimum gölge için daha büyük bir gölgelik içeren büyük kumaş gölgelikten inşa edilmiştir, her yıl ideal bir dış mekan aksesuarı değildir. Dönme kabiliyeti ile birleştirilmiş akıllı konsol sistemi, rahat bir ortamda açık hava anlarının keyfini çıkarmak için gölgenizi kontrol etmenizi sağlayacaktır. Sallanan konsol sistemi, yuvarlanma kabiliyeti ile birleştiğinde, rahat bir ortamda açık hava anlarının tadını çıkarmak için gölgelerinizi kontrol etmenizi sağlayacaktır.

Herhangi bir dış mekan alanı için mükemmel olan lüks konsol dış mekan şemsiyesi, hem sert UV ışınlarını hem de şiddetli yağmurları mükemmel dış mekan deneyiminden uzak tutar. Herhangi bir dış mekan alanı için uygun olan lüks konsol dış mekan şemsiyesi, hem sert UV ışınlarını hem de ince yağmuru mükemmel dış mekan deneyiminden uzak tutar. Kanopi gerektiğinde dışarı çıkar. Gerekirse, çadır havalandırılır. Şık ve zamansız tasarımı da tüm yıl boyunca kullanmayı mükemmel kılıyor. Şık ve zamansız tasarımı, yıl boyunca kullanıma uygun olmasını sağlar. Yaz ve kış aylarında en iyi eğlence için, Varossa devasa konsol dış mekan şemsiyesi mutlak bir zorunluluktur! Yaz ve kış aylarında en iyi eğlence için Varosa Büyük Konsol Dış Mekan Şemsiyesi mutlak bir zorunluluk olmalıdır!

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü