Sergi çadırları ve şişme çadırlar hem dışarıda hem de içeride bir çok amaç için kullanılabilir. Şişme çadır ile mesajınızı görünür kılın, markanızı artırın ve yeni ürünler piyasaya sürün Basınçlı şişme çadırlar, kalıcı bir hava bağlantısına ihtiyaç duymayan yenilikçi bir şişme çadırdır. Pratik kullanım ve iyi dayanıklılık, harika QuickUp ve açılır çadırlarımızın iki ana özelliğidir.

Örümcek çadır olarak da adlandırılan şişme çadır Quickup, normal bir manuel pompa veya bir elektrikli pompa ile şişirdiğiniz bir şişme çadırdır.

Havalı yatakta olduğu gibi, bir kez şişirilir ve hava ile doldurulması gerekmeden önce birkaç gün dayanır. Şişme Quickup çadırımızın (yapısı) ana kısmı 4 ayak ve buna karşılık gelen hava ile dolu çatıdan oluşmaktadır. Tek yapmanız gereken bir elektrikli pompa veya bir el pompası ile havayı pompalamak ve çadır yardımsız kalkar. Hava geçirmez hızlı çadırlarımız çok hafiftir ve katlandığında az yer kaplar. Bu onları dünyanın en çok kullanılan çadır yapılarından biri yapar.

Tüm şişme çadırlarımız tente için duvar, tente, ankraj ve pankart ile teslim edilebilir. Ayrıca ortak bir tünel kullanarak birkaç açılır çadırı kolayca birbirine bağlayabilirsiniz. Bu şekilde, herhangi bir iç mekan veya dış mekan etkinliği için etkileyici bir odak noktası elde edersiniz. Duvarlar yapıya kolayca bağlanan normal çadır malzemesinden oluşmaktadır. Çadır duvarları bir kapı ve pencere ile elde edilebilir.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed