Tekirdağ Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Günümüzde kafe hizmetlerinde çok açık ve vazgeçilmez olarak oturmayı tercih etmek gibi görünüyor. Metropolün avantajlarından yararlanın, hayattan çok uzaklara rastlayabilirsiniz; cafe veda özellikle dışarıda oturmak istiyor. Birçok işletme, dışarıda oturmayı tercih edenler için kafe ve restoran da satın alıyor. Cafe ve restoran şemsiyeleri markalara özel üretilebildiği gibi hazır olarak da satılabilmektedir. Kafe ve restoranlarda en çok tercih edilen şemsiye modellerinden biri de promosyon şemsiyelerdir . Yerde firma logosu ve sloganının tanıtımı kurumsal kullanıma uygun olarak teşhir edilmektedir.

Cafe ve Restoran Şemsiyesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Her geçen gün kafe ve restoranların sayısı, ilişkilerinde ilişkilerle rekabet halinde görülmektedir. Misafirlerine en yakın olmak isteyen kafe ve restoranlar için açık havada ve özel olarak tıslayabilecekleri bir ortamda konaklama. Yaz sıcağında insanlar dışarıda oturmayı tercih ederler. Dış tasarımın iyi düşünülerek tasarlanması, işletmelerin daha geniş kitlelere hitap edebilmesi için detaylandırılabilir. Dışarıdaki kafe ve restoranların tercih edeceği şemsiye modelleri, dekorasyonun mümkün olması açısından büyük bir şansa sahip. Peki, cafe ve restaurant şemsiyesi alırken nelere dikkat edilmelidir ? İşte en çok merak edilenler…

1. Tercih edilecek şemsiyelerin ilgili işletmede alan ölçüsünde olması büyük önem taşımaktadır. Masalarda ise boyut olarak daha büyük olanları tercih etmek; Küçük masalar için daha küçük bir cafe&restoran şemsiyesi tercihi tüm detaylardır. Şemsiyeler farklı ölçü, tasarım ve özelliklerde üretilmektedir. Yuvarlak, kare ve altıgen tasarımlar gibi üretilemeyecek kadar büyük tasarımlar.

2. Satın alınacak şemsiyelerin kumaş cinsi de bir detaydır. Olumsuz hava koşullarından çok finansal durumun karşılandığı bir firmadan şemsiye almayı düşünmeyin. Uzun ömürlüdür, kullanıma uygun olmayacaktır. Bu artı restoranlar ve kafeler için satın alınan bir ürün, kapsamlı bir inceleme gerektiren önemli bir şeydir.

3. Kafe ve restoran şemsiyelerinin kullanım amacına dikkat edin . Şemsiyeler amaçlanmadığı gibi reklam amaçlı da tercih edilebilir. İşletmenizin reklamını yapmak için markalardan yararlanabilirsiniz. Doğru renk seçimi ve malzeme seçimi. Şemsiyeler, prestijli bir ürün koleksiyonu sergilemek isteyenler için çok ihtiyaç duyulan bir promosyondur.

4. Alışveriş amaçlı televizyonun hangi televizyona sahip olması yararlıdır. Soğuk havalarda işletmenizi tercih eden misafirleriniz üşümemek için sıcak havalarda şemsiye uygun bir uygulamadır. Veya kilit sistemli şemsiyeler, av çiçeğini en aza indirmek için daha güvenli bir şekilde örtülecektir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed