Şişme Çadır ve yapıları, getirdikleri sihir ve etkinlik siteniz üzerindeki olumlu etkileri ile ziyaretçilerinize gelişmiş bir deneyim sunmanıza olanak tanır. Herkes onu seviyor, genç ve yaşlı! Çocuklar şişirilebilir yapılara ilgi duyar. Ürünlerimizle her seferinde kalabalığı kurulumunuza çekersiniz!

7 renkli LED’lerle aydınlatılan çadırlar, eski moda çadırlar ve şişme oyunlar. Kiralık ve satılık ürünler, bilgi alın!

Bu melez kayan yazı, bir iglo ve kayan yazı çerçevesinin mutlu bir karışımıdır. Bir iglonun sıcaklığını ve bir kayan yazı tahtasının dikdörtgen şeklini sunar. Şiddetli açılı dikdörtgen çatısı, su veya kar birikmesini önler. Yapının dört bir yanında bulunan geniş kapıları ile dışarıyı harika bir şekilde gören havadar bir ambiyans sunmaktadır. Bu nedenle 4 mevsim kullanım için en iyi seçenektir.

Kurumsal veya aile etkinlikleriniz, festivaller, düğünler veya diğer etkinlikler için şimdi bir çadır, eski ev, şişme oyunlarımızdan birini ve şişme kanepelerimizi Satın Alın!

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed