Sivas Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Hava durumu ne olursa olsun açık alanlarımızdan faydalanabilmeniz için pek çok çözüm var . Mekanlarımıza ve Evimize değer katan konforlu bir alan yaratmak. pergolalar en verimli, yenilikçi ve akıllıdır. Ne olduklarını ve avantajlarını ve dezavantajlarını bilmek ister misiniz?

Mekanlarımıza, Bahçemize bir pergola kurmanın, aynı amaç için kurabileceğimiz diğer yapılarda bulunmayan birçok avantajı vardır. Ve bu faydalar nelerdir? Bunları ilkten sona sıralıyoruz:

Güneş koruması : Uyarlanabilir çatı çıtaları, ışığın girişini düzenlememize izin verir, böylece güneş ışınları hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.
Hava Güvenliği: Çıtalar sadece pergolaya giren ve çıkan hava miktarını düzenlemenize izin vermeyecek, aynı zamanda yüksek rüzgar esintileri sırasında insidansını azaltarak onları kapatmanıza da izin verecektir.
Yağmur ve kar: Yağmur veya kar olması durumunda biyoklimatik pergolalar ıslanmamızı önleyen su geçirmez bir alan sağlar. Çıtaları tekrar açtığınızda bunu yapmayacaksınız çünkü daha önce de belirttiğimiz gibi bunu önleyen bir kanallama sistemi ile fiyatlandırılıyorlar.
Bilgelik. Sistemi cep telefonunuzdan yönetebilen ev otomasyonunun yanı sıra sistemin tam otomatik olmasını sağlayan yağmur, sıcaklık veya ışık sensörlerini de dahil etme imkanı, böylece istemiyorsanız her şey hakkında konuşabilirsiniz.Endişelenmenize gerek yok.
Minimal bakım: Ahşap pergolaların veya manuel olarak asmanın aksine, biyoklimatik pergolalar çok az bakım gerektirir. Çok güçlüdürler ve sabun ve su ile temizlenmesi kolaydır.
Verimliliği Bırakın : Bir paragola, tüm yıl boyunca keyifli bir dış mekan alanı yaratmak için etkili bir çözümdür, ayrıca onunla ilişkiliyse evinizin sıcaklığını düzenlemeye yardımcı olur.
Favoriler O kadar çok farklı kaplama ve renk türü vardır ki, ev tarzınıza uygun biyoklimatik bir pergola oluşturmanıza hiçbir şey engel olamaz. Arduvazlar, pergolanın yerleştirileceği bağlama göre yapı ile aynı renkte veya farklı bir renkte de yapılabilir.

Dezavantajları
Bahsedebileceğimiz ancak önemli olan bazı eksiklikler var. Bu bağımsız pergolaların en büyük “uçları” kurulum ve bütçe ile ilişkilidir. Kurulumu kolaydır, ancak daha pahalı hale getirmek için önceden çalışmak gerekebilir.

Saha hazırlığı. Biyoklimatik pergola sütunları, onları korumak için farklı yüksekliklerde yerleştirilebilir, ancak biyoklimatik pergolanın desteklendiği taban sağlam ve düz olmalıdır.
Profesyoneller tarafından kurulmuştur . Kurulum, öncelikle iskelenin sabitlenmesinden ve ardından levhaların sektörlere göre tek tek sabitlenmesinden sorumlu olacak profesyonel koleksiyoncular tarafından yapılmalıdır.
Değerli bir biyoiklimsel pergola oluşturmak, geleneksel bir pergola veya sessizlikten daha büyük bir yatırım gerektirir. Onları 2800 XNUMX’den daha az bulamazsınız
Yetkili biyoklimatik pergolalar genellikle evin yüzeyini genişletmediği için izin gerektirmez, ancak sorun yaşamamak için onlara danışmaktan asla zarar gelmez. Ancak, kışın ortasında bile bu açık alanın tadını çıkarabilmek için etrafı cam duvarlarla kapatmak istiyorsanız önemli olacaktır.

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü