Konservatuarlar, sakinlere kış güneşinde, soğuktan ve rüzgardan korunarak vakit geçirme fırsatı sağladığı için eski konaklarda ve kulübelerde yaygındı. İnsanlar sağlıkları için birçok vitamine ihtiyaç duyduklarından, sadece güneşe maruz kalma yoluyla elde edilen D vitaminine de ihtiyaç duyarlar. Yaz aylarında, havanın ve sıcaklıkların uygun olduğu zamanlarda, herkes mümkün olduğu kadar açık havada vakit geçirmek ister. Ancak kışın, hava soğuk olduğunda, gerekli düzeyde güneş ışığına maruz kalmak zordur çünkü dışarıda çok zaman geçirseniz bile, soğuktan dolayı genellikle boynunuza kadar yığılırsınız. Ayrıca, neredeyse her şeyin bilgisayarlara bağlı olduğu ve bu nedenle iç mekanlarda daha fazla zaman harcandığı bir dünyada yaşamak her zamankinden daha fazla. Bu nedenle kış bahçeleri giderek daha popüler hale geliyor.

Eve bir kış bahçesi eklerseniz, teknik olarak konut değil, balkon, teras, veranda ve benzeri eklemeler gibi ek bir alan. Bu arada, bahçenin bir yaşam alanı olmasını istiyorsanız, evinizin merkezi ısıtma ve/veya klima sistemine bağlı olması gerekir. Sonuç olarak, dış hava koşullarının telafi edilmesini sağlamak için bir tür sıcaklık kontrolü olmalıdır. Elektrik bağlantılarının (prizler, anahtarlar) olması da iyidir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed