Sivas Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Giyotin cam sistemleri manuel veya otomatik olabilir. Panelin dikey kaydırılması çok kolay ve hızlı bir şekilde camlı alanı ek bir çite ihtiyaç duymadan açık bir bahçeye dönüştürür. Giyotin sistemleri hava koşullarına dayanıklıdır ve çeşitli amaçlara uygundur. Cam ve profillerin özellikleri, mükemmel termal ve güvenlik standartları sağlar. Paneller özel tasarım İtalyan şeritler ve çelik kablolar yardımıyla hareket ettirilir. Kullanılan motorlar servis ve 2 yıl garantili olup, geniş kullanım alanları, değişim durumunda kolayca kullanılabilir hale getirmektedir. Kanat açıklığını istenilen konuma getirmek için uzaktan kumanda veya manuel buton kullanmak mümkündür. Yağmur ve rüzgar algılama sensörleri ek uygulamalar olarak sisteme dahil edilebilir.

Kötü hava koşullarında giyotin otomatik olarak kapanır ve böylece olumsuz etkilerin önüne geçer. Sistem çocukların, engellilerin ve yaşlıların güvenliği için çok uygundur.

Dikey sistemler, iç veya dış bölmeler olarak eşit olarak kullanılabilir.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed