Sivas Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Elitplus Büyük Şemsiye, Sahilde, bahçede veya terasın rahatlığına dalın. Aslında seçim sizin elinizde ama güneşten korunmayı da unutmayın. Yeni bir güneşlik veya gölgelik yardımıyla sıcak mevsimin tadını çıkarın. Ne seçeceğiniz yere bağlıdır – bahçe veya teras ve sahip olduğunuz koşullar. İşte bazı seçenekler:

Klasik güneş şemsiyesi, bahçe fenerleri ve saksıların bulunduğu teras.

Klasik şemsiye modeli, küçük bir avlu veya teras için harika bir seçimdir. Şemsiye, farklı renk ve boyutlarda kanvas ile metal veya ahşaptan yapılmış düz bir çubuğa sahiptir. Bahçe masanızın ortasında şemsiye için tasarlanmış bir açıklığı vardır. Bu şekilde etrafında ve güneşte durabileceksiniz. Bahçe masasının böyle bir açıklığı yoksa, eğimli bir bahçe şemsiyesi seçin, böylece gölgenin nereye düştüğünü ayarlayabilirsiniz.

Alanınız yoksa veya üç boyutlu bir model istemiyorsanız, balkon için bir şemsiye harika bir çözümdür. Duvara yakın yerleştirilebilir ve gereksiz yer kaplamaz.

Şemsiye ve bistro setli küçük balkon.

Bir dizi bahçe mobilyası üzerinde asılı şemsiye ile teras.

Güneş için asılı şemsiye villa, bahçe için uygun bir seçenektir. Bu model diğerlerinden daha fazla yer kaplar, ancak aynı zamanda daha fazla gölge sunar. Bahçe masasının yanına yerleştirip tekrar altında kalabilirsiniz. Asılı şemsiyeler, tekerlekli veya birkaç parçalı sağlam bir taban da dahil olmak üzere diğerlerinden daha hantal ve ağırdır.

Tüm yaz boyunca gölge olması gereken belirli bir yeriniz varsa, gölgelik idealdir. Yerde gereksiz yer kaplamaz. Tek yapmanız gereken bir ucunu tutturmak ve işiniz bitti.

Güneş şemsiyesini seçerken, temellere bakmanın zamanı geldi . En önemli şey, şemsiyeyi sabit tutacak kadar ağır olmasıdır. Ardından tabanın boyutu gelir. Balkon için bir şemsiye seçtiyseniz, daha küçük bir model uygun olacaktır. Ve son olarak, şemsiyeyi hareket ettirirseniz, tekerlekli bir taban son derece faydalı olacaktır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü