Markanızın imajını iletmek için dikkat çkepek çok önemlidir. Bu nedenle, etkinlikleriniz için şişme reklam çadırları sunar. Görüntünüze göre özelleştirilebilen şişme çadırların görselleri, dayanıklı, güvenli ve benzersiz bir yapı oluşturmak için ölçülere göre yapılır, birkaç kez tekrar kullanılabilir. Şişirilebilir reklam çadırlarımızdan birinin satın alınması, etkinliğiniz boyunca mükemmel görünürlüğü garanti eder.

Şişirilebilir çadırlarımız, markanızı tanıtırken barınmanızı veya bir stand oluşturmanızı sağlar. bir alanı kaplayabilirler ve büyük korunaklı köy benzeri alanlar oluşturmak için bir araya getirilebilirler! Bu reklam çadırı konsepti, kemerlerle değil, hava odaları (tutsak hava) ve kötü havayı korumak için bir çatı ile donatılmıştır. Ayrıca bir alanı sınırlandırmak için çadırınıza bölmeler eklemek mümkündür. Kaliteli poliüretan kaplı polyester kumaştan üretilen modellerimiz, her türlü zemine monte edilebilir ve her türlü hava koşuluna (yağmur, kar, güneş ve rüzgar) dayanıklıdır, uygun ağırlıkta ve gerdirilmiş olmaları şartıyla.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü