Markanızın imajını iletmek için dikkat çkepek çok önemlidir. Bu nedenle, etkinlikleriniz için şişme reklam çadırları sunar. Görüntünüze göre özelleştirilebilen şişme çadırların görselleri, dayanıklı, güvenli ve benzersiz bir yapı oluşturmak için ölçülere göre yapılır, birkaç kez tekrar kullanılabilir. Şişirilebilir reklam çadırlarımızdan birinin satın alınması, etkinliğiniz boyunca mükemmel görünürlüğü garanti eder.

Şişirilebilir çadırlarımız, markanızı tanıtırken barınmanızı veya bir stand oluşturmanızı sağlar. bir alanı kaplayabilirler ve büyük korunaklı köy benzeri alanlar oluşturmak için bir araya getirilebilirler! Bu reklam çadırı konsepti, kemerlerle değil, hava odaları (tutsak hava) ve kötü havayı korumak için bir çatı ile donatılmıştır. Ayrıca bir alanı sınırlandırmak için çadırınıza bölmeler eklemek mümkündür. Kaliteli poliüretan kaplı polyester kumaştan üretilen modellerimiz, her türlü zemine monte edilebilir ve her türlü hava koşuluna (yağmur, kar, güneş ve rüzgar) dayanıklıdır, uygun ağırlıkta ve gerdirilmiş olmaları şartıyla.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed