Kış bahçesindeki mikro iklimi kontrol etmek için, her türlü sıcaklık ve nem sensörü ile hava değişimini kontrol eden karmaşık bir otomatik sistem kullanabilirsiniz. Doğal havalandırmayı kullanabilir, odayı pencere yardımıyla havalandırabilirsiniz. Otomatik ve manuel kontrol ile kış bahçesinin çatısına monte edilen çatı pencereleri bu görevle mükemmel bir şekilde başa çıkacaktır. Güneş radyasyonunun yoğunluğunu düzenlemek için tenteler, panjurlar ve stor perdeler kullanılır.

Bahçe camının geniş alanı, yapı üzerindeki yüklerin doğru hesaplanmasını gerektirir, olumsuz atmosferik olayların ve insan yaşamının faktörlerinin etkisini hesaba katmak gerekir, bu güvenliği artıracak ve daha sonraki işlemlerde sorunları ortadan kaldıracaktır. Malzemelere de aynı derecede dikkat edilmelidir, alüminyum profil ve camdan yapılmış çerçeveler kış bahçelerinin yapımında kendilerini kanıtlamıştır. Bu tür yapıların hafifliği ve gücü, çok büyük ve çeşitli pencereler oluşturmanıza izin verecektir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed