Pek çok üretici, “Şu anda gerçek bir çatı çadırı trendi görüyoruz” diyor. Ancak satın almadan önce konuya daha yakından bakmalısınız. Modern çatı çadırları katlandığında, kayakları taşımak için kullanılanlar gibi büyük bir çatı kutusuna benzer. Bununla birlikte, katlanmamış durumda, çok daha fazlası mümkündür. Igloo çadırını andıran spartan modelden entegre tenteli lüks versiyona kadar pek çok şey mümkün. Büyük çatı çadırlarında en fazla beş kişi uyuyabilir. Çatı çadır kutuları, diğer tüm çatı yükleri gibi, özel braketler kullanılarak çatıya sabitlenir. Çadır genellikle, tavan kutusu açıldığında otomatik olarak devreye giren mekanik bir krank veya gaz basınç damperleri kullanılarak kurulur. Neredeyse her zaman girmek için bir merdiven vardır, İç aydınlatma, cibinlik ve şilte artı çıtalı çerçeve de genellikle ekipmanın bir parçasıdır. Çoğu yeni çatı çadırı ayrıca gelişmiş havalandırma sistemlerine sahiptir.

Ancak, bu sadece yeni bir karavanla karşılaştırıldığında gerçekten ucuz. Daha küçük çatı çadırı çeşitleri (genellikle 1,30 x 2,20 metre) yaklaşık 1500 Euro’ya mal oluyor; Tenteli tam donanımlı modeller için 8000 Euro’ya kadar çıkabilmektedir. Fiyat için arabaya üst düzey hafif bir model koyabilirsiniz. Standart çatı çadırları yaklaşık 35 kilogram ağırlığındadır. Daha büyük olanlar hala 85 kilograma kadar çıkıyor. Tatilinizin başlangıcında çadırı araca yüklemek için güçlü yardımcılara ihtiyacınız var. Ve ağırlıkla ilgili başka bir sorun var.

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü