Pek çok üretici, “Şu anda gerçek bir çatı çadırı trendi görüyoruz” diyor. Ancak satın almadan önce konuya daha yakından bakmalısınız. Modern çatı çadırları katlandığında, kayakları taşımak için kullanılanlar gibi büyük bir çatı kutusuna benzer. Bununla birlikte, katlanmamış durumda, çok daha fazlası mümkündür. Igloo çadırını andıran spartan modelden entegre tenteli lüks versiyona kadar pek çok şey mümkün. Büyük çatı çadırlarında en fazla beş kişi uyuyabilir. Çatı çadır kutuları, diğer tüm çatı yükleri gibi, özel braketler kullanılarak çatıya sabitlenir. Çadır genellikle, tavan kutusu açıldığında otomatik olarak devreye giren mekanik bir krank veya gaz basınç damperleri kullanılarak kurulur. Neredeyse her zaman girmek için bir merdiven vardır, İç aydınlatma, cibinlik ve şilte artı çıtalı çerçeve de genellikle ekipmanın bir parçasıdır. Çoğu yeni çatı çadırı ayrıca gelişmiş havalandırma sistemlerine sahiptir.

Ancak, bu sadece yeni bir karavanla karşılaştırıldığında gerçekten ucuz. Daha küçük çatı çadırı çeşitleri (genellikle 1,30 x 2,20 metre) yaklaşık 1500 Euro’ya mal oluyor; Tenteli tam donanımlı modeller için 8000 Euro’ya kadar çıkabilmektedir. Fiyat için arabaya üst düzey hafif bir model koyabilirsiniz. Standart çatı çadırları yaklaşık 35 kilogram ağırlığındadır. Daha büyük olanlar hala 85 kilograma kadar çıkıyor. Tatilinizin başlangıcında çadırı araca yüklemek için güçlü yardımcılara ihtiyacınız var. Ve ağırlıkla ilgili başka bir sorun var.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed