Sinop Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Teras için şemsiye bahçesi, eğimli büyük Dış Mekan Şemsiyesi Güneşten katlanır ülke kompakt Rüzgar önleyici şemsiye

Elitplus şemsiye, bir teras veya bahçe düzenlemek için mükemmel bir aksesuardır. Yüksek kaliteli malzemelerle birleştirilmiş sofistike görünüm , bu şemsiyeyi piyasadaki en iyi seçeneklerden biri haline getiriyor. 250 cm’lik büyük bir kubbe, masa ve sandalyeler, şezlonglar veya çocuk oyun alanı bulunan bir dinlenme alanını gölgelendirmenize izin verecektir.

Güvenilir metal çerçeve, korozyona karşı toz boya ile korunmaktadır . Kubbe 6 bölüme ayrılmış ve çelik profil parmaklıklar ile güçlendirilmiştir . Üstte bir hava valfi vardır , bu sayede şemsiye rüzgarlı koşullarda bile sabit kalacaktır. Katlama/açma mekanizması sezgiseldir ve kullanımı kolaydır. Sadece birkaç dakika içinde şemsiye kompakt bir şekilde katlanır ve daha fazla depolama veya nakliye için hazırdır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed