Sinop Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Teras için şemsiye bahçesi, eğimli büyük Dış Mekan Şemsiyesi Güneşten katlanır ülke kompakt Rüzgar önleyici şemsiye

Elitplus şemsiye, bir teras veya bahçe düzenlemek için mükemmel bir aksesuardır. Yüksek kaliteli malzemelerle birleştirilmiş sofistike görünüm , bu şemsiyeyi piyasadaki en iyi seçeneklerden biri haline getiriyor. 250 cm’lik büyük bir kubbe, masa ve sandalyeler, şezlonglar veya çocuk oyun alanı bulunan bir dinlenme alanını gölgelendirmenize izin verecektir.

Güvenilir metal çerçeve, korozyona karşı toz boya ile korunmaktadır . Kubbe 6 bölüme ayrılmış ve çelik profil parmaklıklar ile güçlendirilmiştir . Üstte bir hava valfi vardır , bu sayede şemsiye rüzgarlı koşullarda bile sabit kalacaktır. Katlama/açma mekanizması sezgiseldir ve kullanımı kolaydır. Sadece birkaç dakika içinde şemsiye kompakt bir şekilde katlanır ve daha fazla depolama veya nakliye için hazırdır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü