“Malzemeler ve suya dayanıklılık” noktasında daha önce belirtildiği gibi, bir çatı çadırının yapımında yalnızca çok kaliteli malzemeler kullanılır. Çatı çadırı rüzgara ve hava koşullarına zarar görmeden dayanmalı ve hiçbir koşulda sürüş sırasında diğer yol kullanıcılarının güvenliğini tehlikeye atmamalıdır. Tabii ki, işleme sırasında da özene büyük önem verilmektedir.

Tavan tenteleri, sürüş sırasında gevşememeleri ve diğer yol kullanıcılarını tehlikeye atmamaları için portbagajlara kesinlikle sıkı bir şekilde bağlanabilmelidir. Bu nedenle, çatı çadırınız için doğru portbagajları satın alın. Örneğin, üreticinin tavsiyesini takip edebilirsiniz, sonra çok az şey ters gidebilir.

Tavan rafları her zaman araç tipine bağlıdır ; bu yüzden lütfen uygun olmayan herhangi bir portbagaj satın almayın. Alternatif olarak, araç üreticinize hangi portbagajların sizin için uygun olduğunu sorabilirsiniz. Taşıyıcıyı bir çatı çadırı için kullanmak istediğinizi söylemek en iyisidir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed