Siirt Zip Perde, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Dikey tente – refleksol, açıklıklar için güneşten korunmanın işlevsel ve zarif bir yoludur, bu tür tente en güçlü rüzgar yüklerine dayanabilir, bu da aynı anda güneşten ve rüzgardan koruma işlevine sahip olduğu anlamına gelir. Böylece hem cephelerde hem de çardaklarda kullanılabilir.

ZIP sistemi, dikey pencere açıklıklarını, kapıları, balkonları, çardakları ve sundurmaları güneş ve rüzgardan korumak için kullanılır.
Kumaş, bu sistemin artan rüzgar direncini sağlayan özel bir kilit ile kılavuzlara güvenli bir şekilde sabitlenir (rüzgar direnci sınıfı 3).

Zip Perde, binanın cephesinin mimarisini başarıyla tamamlar ve benzersizliğini vurgular.

Zip perde için koruyucu Teflon Extreme kaplamalı akrilik kumaş kullanılır. Her iplik, çalışma sırasında kendi kendini temizleme, su, yağ itici özellikler sağlayan bir nanopartikül tabakası ile kaplanmıştır.
İşleme sırasında, koruma sadece kumaşın yüzeyine değil, aynı zamanda her bir lifin yapısına da uygulanarak, kumaşın nefes alabilirliğinden ödün vermeden geçirimsiz bir bariyer oluşturur. HI-Clean işlemi kumaşı suya ve yağa karşı dirençli hale getirir, kumaş ayrıca çürümeye karşı dayanıklıdır ve küf ve küfe karşı bağışıktır.
Tente kumaşı, kızılötesi ve ultraviyole radyasyonu (%86’dan %96’ya kadar) keser ve saçar, yanmayı desteklemez. Kumaşın rengi solmaya karşı dayanıklıdır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Zip Perde Tanıtım Videosu

Zip Perde Referanslarımız

Zip Perde Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…

Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü