Yeni teknoloji ile donatılmış şişme çadırlar hızlı ve kullanımı kolaydır . Bir hava pompası kullanılarak şişirilen yapıyı oluşturan tüpler kılıflanarak göçebe evinizin çerçevesini oluşturur. Bu amaçla sağlanan tünellere metal halkaların takılmasına gerek yoktur. Kurulum daha kolay yapılır ve ekipmanınızın ağırlığı azalır .

kapasite : kendinize ihtiyacınız olan alanı sorun. Barınacak kişi sayısı önemli bir göstergedir. Ayrıca oturma odası veya depolama alanı gibi ortak bir yaşam alanı da ekleyebilirsiniz.
mevsimsellik : yıl boyunca kamp yapmayı planlıyorsanız, yoğun kullanıma ve zorlu koşullara dayanabilecek 3 veya 4 sezonluk ekipmanları tercih edin . Dağcılık ve ekstrem iklimler için özel olarak tasarlanmış modelleri de bulunmaktadır.
boyutlar : taşıma kapasitenize uygun bir referans seçin. Ayrıca, özellikle içeride ayakta durmak istiyorsanız, monte edilen şişme çadırın boyutlarının ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını kontrol edin .

Çift çatı ve zemin kaplamaları sayesinde bu kamplar sizi kötü hava koşullarından, su akışından ve yoğuşmadan korur. Böylece eviniz nemden korunur. Ekipmanın sızdırmazlık derecesi hakkında bilgi almak için su kolonuna danışın . Ayrıca pencereli modeller, modüller içinde hava değişimini ve nefes alabilirliği artırır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed