Siirt Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Şemsiye asmanın en büyük avantajı, masanın hareket etmesini veya yerleştirilmesini engelleyen herhangi bir kolon olmaması nedeniyle gölgelediği alanı tamamen serbest bırakmasıdır.

Asma şemsiye desteği, bir yan direk üzerinde veya bir duvarda yapılır, bu sayede esneklik, işlevsellik ve mükemmel alan yönetimi sağlar, çünkü kapandığında yer kaplamaz. Çerçevesi özel alüminyum alaşımlı, ateş kutulu plastik bağlantı elemanları ve paslanmaz çelik bağlantı parçaları ile yapılırken, çalışması bir krank ile kolayca yapılır. Bu, alanın sınırlı olduğu ve masaların şemsiyenin merkezinin altına yerleştirilmesi gereken durumlar için ideal olan yüksek standartlı bir yapıdır.

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü