Araba için bir çatı çadırı satın alma kararı, buna hazır olduğunuz anlamına gelmez. Çoğu araç , tavanda bu kadar ağırlığı taşıyacak şekilde tasarlanmamıştır . Aracınızın tavanda taşıyacağınız ağırlık için derecelendirildiğinden emin olmanız önemlidir. Bu sadece çadırın ağırlığı değil, aynı zamanda yatak takımları, uyku tulumu , trekking direkleri veya tuzak çadırı gibi ekipmanlar , dikkat etmeniz gereken insanlar ve evcil hayvanlardır. Tavanınızı aşırı yüklerseniz aracınıza zarar verebilir veya kendinizi veya başkalarını yaralayabilirsiniz.

Bir çatı üstü araba çadırına karar verdikten sonra, aracınız buna uygun ve doğru bagaj rafını satın aldıysanız, çadırın özelliklerine bakmaya başlayabilirsiniz. Çatı üstü çadırlar, farklı özellikler ve fiyatlar ile birçok şekil ve boyutta gelir.

İki tür çatı çadırı vardır: katlanır çadırlar ve açılır çadırlar . Açılır kapanır çadırlar daha kompakttır ve kullanılmadığında kalın kauçuk kaplamalara sahiptir. Aracınızın yanına veya arkasına katlanırlar. Açılır çadırlar, kullanılmadıklarında katı fiberglas kargo kutuları gibi görünürler ve kamp zamanı geldiğinde dikey olarak yükselirler. Her ikisinin de güçlü ve zayıf yönleri var , ancak genel olarak daha ucuz ve daha popüler oldukları için testimiz için yalnızca katlanır çadırları test etmeye karar verdik.

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü